You are here

Bulvės

Geros skrudintos bulvytės gaminamos tik iš gerų bulvių 

Mūsų skrudintos  bulvytės gaminamos iš aukščiausios rūšies bulvių, kad paskrudintos 100 proc. augaliniame aliejuje jos įgautų auksinę spalvą, jų išorė taptų traški, o vidus – purus. Be to, McDonald’s™ užtikrina, kad visuose bulvių paruošimo etapuose būtų laikomasi visų sveikatos apsaugos ir saugos procedūrų, atsižvelgiant į ūkį, kuriame jos auginamos, laikymo sąlygas, gamintojo standartus, transportavimo būdus ir mūsų restoranų sandėlius.  

Iš visų savo ūkių nuolat imame mėginius, kad užtikrintume aukščiausius kokybės standartus. Kol bulvė iš paprasčiausios daržovės pavirsta McDonald’s™ skrudintomis bulvytėmis, atliekama daugiau kaip 50 kokybės patikrinimų. 

Kai bulvės atvežamos į įmonę, nedelsiant atliekamas kokybės patikrinimas. Bulvės nuplaunamos stipria vandens srove ir nulupamos apdorojant garais. Jos vėl nuplaunamos, nušveičiamos ir prieš supjaustant patikrinamos rankiniu būdu. Supjaustytos bulvytės automatiškai išrūšiuojamos, trumpesni bulvių šiaudeliai pašalinami. Po to jos apdorojamos garais, kad įgautų įprastą vienodą spalvą ir tekstūrą. Išdžiovintos bulvytės skrudinamos augaliniame aliejuje, atvėsinamos, sušaldomos, supakuojamos ir vežamos į sandėlį.