You are here

Darbas McDonald’s™

Tikime, kad mūsų darbuotojai turi būti ne mažiau patenkinti nei mūsų lankytojai. Didžiuojamės net tik mūsų maistu, bet ir galimybe kurti darbo vietas ir dirbti su talentingais žmonėmis, kurie mūsų sėkmę paverčia tikrove.

Visai nesvarbu, ar norite padirbėti tam, kad sutaupytumėte savo pirmąjam automobiliui, papildomai užsidirbtumėtė studijų metu, o ar planuojate įsitvirtinti pas mus ir siekt karjeros, mes padėsime jums pasiekti savo tikslą pasiūlydami lankstų darbo grafiką, socialines garantijas ar net viliojančią karjerą bei dideles augimo galimybes. Tikime, kad esame ne stipresni nei mūsų silpniausias darbuotojas, o už savo sėkmę esame dėkingi visiems buvusiems ir esamiems McDonald’s™ darbuotojams. Mūsų žmogiškųjų išteklių politikos pagrindas – nuolatinis asmeninis tobulėjimas ir augimas, tad akcentuojame apmokymų svarbą bei visiems savo darbuotojams siūlome karjeros galimybę. 

Norint dirbti restorane McDonald’s™, nebūtina turėti patirties restoranų versle, svarbu tik noras ir motyvacija. Mes įsipareigoję ugdyti kiekvieno mūsų komandos nario gebėjimus ir puoselėti talentą, kad padidintume jo profesinį pajėgumą, kas ir kokios bebūtų jo pareigos. Džiaugiamės, kad ši ugdymo strategija daugelį įgalino mokytis ir siekti profesinio tobulėjimo. Ar žinote, kad didžioji dalis mūsų vadovų savo karjeros pradžioje dirbo paprastais darbuotojais? Tik jų noras siekti aukštumų lėmė dabar jų užimamas aukštas pozicijas tiek McDonald's restoranuose Baltijos šalyse, tiek už jų.