You are here

DUK

 • Kur galėčiau rasti alergizuojančių produktų, tiekiamų Lietuvoje veikiančiuose „McDonald’s“ restoranuose, sąrašą?

  Internete rasite mūsų sąrašą, kuriame pateikta informacija apie keturiolika pagrindinių alergenų. Jeigu norėsite gauti papildomos informacijos apie šį sąrašą, kreipkitės mūsų puslapyje nurodytais  kontaktais. 

 • Esu užsienietis, netrukus lankysiuosi Lietuvoje. Ar vietiniuose maisto produktuose randami alergenai yra tokie pat kaip ir mano šalyje?

  Anaiptol! Produktus gauname iš įvairių tiekėjų, todėl informacija apie alergenus gali skirtis. Kviečiame informaciją apie vietinius alergenus pasiskaityti čia .

 • Kodėl Lietuvoje neteikiate pristatymo į namus paslaugos?

  Mes siekiame visus savo klientus aprūpinti karštu ir šviežiu maistu tiesiai iš virtuvės, todėl šios paslaugos neteikiame, kol neįsitikinsime, kad pristatyti patiekalai bus tokios pat kokybės, kaip ir patiekti mūsų restoranuose. Dėl šios priežasties nusprendėme kol kas neteikti maisto pristatymo į namus paslaugos. 

 • Ar pas jus galima atsiskaityti banko čekiais arba kredito kortelėmis?

  Atsiskaityti galite kredito kortele, bet banko čekiais, deja, ne. 

 • Per atostogas ketiname aplankyti Lietuvą. Ar įmanoma rezervuoti staliuką viename iš jūsų vietinių „McDonald’s“ restoranų?

  Ar vykdyti prašymą, sprendžia pats restoranas. Rekomenduojame susisiekti su pasirinktu restoranu. Išsamesnę informaciją apie restoranus rasite čia .

 • Kaip gaminami „Happy Meal“ žaislai

  Jungtinės Karalystės arba Europos pramonė negali įvykdyti mūsų žaislų gamybos užsakymų. Todėl esame užmezgę ilgalaikius santykius su įmonėmis, kurios gamina „McDonald’s“ žaislus. Visos jos privalo laikytis „McDonald’s“ elgesio kodekso, kuriame pateikiamos rekomendacijos dėl tiekėjų samdymo, darbo sąlygų ir visų vietos teisės aktų reikalavimų vykdymo. 

 • Kaip surengti gimtadienio šventę „McDonald’s“ restorane?

  Tiesiog paskambinkite į pasirinktą restoraną! Vienas iš mūsų atsakingų darbuotojų suteiks jums visą reikiamą informaciją ir atsakys į jūsų klausimus. 

 • Mano Happy Meal žaisliukas sugedo. Ką daryti?

  Jeigu jūsų žaislas neveikia, siūlome kreiptis į restorano, kuriame pirkote Happy Meal, darbuotojus.

 • Ar jūsų sumuštiniai yra labai kaloringi?

  Visi mūsų sumuštiniai ruošiami iš kelių produktų: pagrindinio baltymų šaltinio (mėsos, kumpio, vištienos ar žuvies), bandelės arba tortilijos, lydyto sūrio, daržovių (salotų, pomidorų, svogūnų, agurkų ir pan.) ir padažo, kurie sudaro bendrą sumuštinio energinę vertę.   Todėl galime teigti, kad sumuštinių kalorijų skaičius daugiau ar mažiau priklauso nuo sudedamųjų dalių. Kiekvienas klientas iš plataus asortimento gali pasirinkti patiekalus pagal savo skonį ir poreikius.

 • Girdėjau, kad „McDonald’s“ patiekalas sudaro pusę mano paros kalorijų normos. Ar tai tiesa?

  Paprastai tai priklauso nuo to, kokius produktus renkatės (nuo gėrimo, sumuštinio ir deserto). Kai kurie patiekalai patenkina daugiau kaip trečdalį paros energijos poreikio, tačiau vienas patiekalas neužtikrina mitybos pusiausvyros! Jeigu vienas patiekalas yra kaloringas, būtina sumažinti kalorijų kiekį renkantis kitus valgius, kad būtų pasiekta sveikos mitybos pusiausvyra. Šis principas turėtų būti taikomas visoms maistingosioms medžiagoms (riebalams, cukrui, druskai ir kt.). Pavyzdžiui, jeigu pasirinkote sumuštinį, gruzdintas bulvytes, gazuotą vandenį ir desertą, vakarienei rinkitės lengvesnį patiekalą, kuriame gausu vaisių ir daržovių.

 • Restoranuose „ McDonald’s“ siūlomi tik anglies dioksido prisotinti saldūs gėrimai!

  Tai netiesa. Mūsų gėrimų sąraše yra ir negazuotų gėrimų, tokių kaip vanduo, sultys ir įvairių rūšių šaltoji arbata, taip pat anglies dioksido prisotinta Coca-Cola Zero, kurių sudėtyje nėra cukraus. Mūsų apelsinų sultys yra pagamintos iš 100 proc. apelsinų koncentrato, į kurį nededama cukraus. 

 • Būtų idealu, jeigu per dieną suvalgytume penkias vaisių ir daržovių porcijas. Ar tai įmanoma restorane „McDonald’s“?

  Taip! Mūsų restorane galima rinktis vieną iš dviejų šviežių salotų variantų. Taip pat vietoj gruzdintų bulvyčių garnyrui galime pasiūlyti salotų (su vidutiniais ir dideliais kompleksais). Be to, vaikai papildomai gali rinktis obuolių desertą  - šviežio obuolio griežinėlius. 

 • Ar Happy Meal(TM) patiekalai yra sveiki?

  Vaikiškų patiekalų maistinei vertei skiriame ypatingą dėmesį, todėl siūlome specialiai vaikams sukurtą Happy Meal. Tai struktūriškas ir visavertis valgiaraštis, kurį sudaro pagrindinis patiekalas, garnyras, desertas ir gėrimas. Porcijos yra mažesnės nei skirtos suaugusiesiems. Be to, desertai taip pat buvo parinkti specialiai vaikams. Papildomai kaip desertą siūlome jogurtinį gėrimą arba vaisių. Informacija apie maistinę vertę skelbiama šios svetainės skyrelyje, kuriame pateikti produktų aprašymai. 

 • Koks sveikiausias jūsų patiekalas?

  Manome, kad visi mūsų produktai gali būti sveikos ir subalansuotos mitybos dalis. Teikdami informaciją apie maistinę vertę ir visų savo produktų sudedamųjų dalių sąrašą, mes siekiame padėti savo klientams Lietuvoje sąmoningai rinktis subalansuotus patiekalus.  Informacija apie maistinę vertę skelbiama šios svetainės skyrelyje, kuriame pateikti produktų aprašymai. 

 • Iš kur gaunama jautiena?

  100 proc. mūsų Lietuvoje veikiančiuose restoranuose patiekiamos jautienos užauginta Europoje, o didžiosios dalies jautienos kilmės šalis – Lenkija. 

 • Kaip „McDonald’s“ gali garantuoti naudojamų produktų kokybę?

  Esame įsipareigoję užtikrinti geriausią visų savo produktų kokybę, todėl nuolat atliekame visų mūsų tiekėjų kokybės patikrinimą. Šie patikrinimai kartu su griežta kompiuterine produktų kontrolės sistema leidžia mums patikrinti bet kurios sudedamosios dalies šaltinį ir stebėti jos kelią visoje mūsų logistikos grandinėje. Iš tiesų tai reiškia, kad naudodami šią informacinę sistemą mes galime patikrinti, iš kokių miltų iškepta konkreti bandelė, iš kur jie gauti, kur bandelė iškepta ir pan.! Ši sistema taikoma visiems „McDonald’s“ naudojamiems produktams. 

 • Kaip savo restoranuose užtikrinate higieną ir maisto saugą?

  Visas mūsų maistas gaminamas ir ruošiamas taikant griežtas higienos ir maisto saugos normas. Daugiau informacijos apie tai rasite mūsų tinklalapiuose „Virtuvė" ir „Kokybė“. 

 • Koks aliejus naudojamas jūsų restoranuose? Ar jo sudėtyje yra gyvūninių riebalų (taukų)?

  Nė vieno mūsų produkto sudėtyje nėra taukų. Maistui gaminti naudojame specialiai paruoštą rapsų ir saulėgrąžų aliejų mišinį. Šis mišinys kruopščiai sukurtas, iš jo pašalintos visos dirbtinės transriebalų rūgštys ir paliktos tik natūraliai susidarančios transriebalų rūgštys, kurios sudaro 2 proc. Per pastaruosius aštuonerius metus transriebalų rūgščių kiekis visuose mūsų produktuose buvo sumažintas nuo 30 iki 2 proc.