You are here

DUK

 • Ar jūsų sumuštiniai yra labai kaloringi?

  Visi mūsų sumuštiniai ruošiami iš kelių produktų: pagrindinio baltymų šaltinio (mėsos, kumpio, vištienos ar žuvies), bandelės arba tortilijos, lydyto sūrio, daržovių (salotų, pomidorų, svogūnų, agurkų ir pan.) ir padažo, kurie sudaro bendrą sumuštinio energinę vertę.   Todėl galime teigti, kad sumuštinių kalorijų skaičius daugiau ar mažiau priklauso nuo sudedamųjų dalių. Kiekvienas klientas iš plataus asortimento gali pasirinkti patiekalus pagal savo skonį ir poreikius.

 • Girdėjau, kad „McDonald’s“ patiekalas sudaro pusę mano paros kalorijų normos. Ar tai tiesa?

  Paprastai tai priklauso nuo to, kokius produktus renkatės (nuo gėrimo, sumuštinio ir deserto). Kai kurie patiekalai patenkina daugiau kaip trečdalį paros energijos poreikio, tačiau vienas patiekalas neužtikrina mitybos pusiausvyros! Jeigu vienas patiekalas yra kaloringas, būtina sumažinti kalorijų kiekį renkantis kitus valgius, kad būtų pasiekta sveikos mitybos pusiausvyra. Šis principas turėtų būti taikomas visoms maistingosioms medžiagoms (riebalams, cukrui, druskai ir kt.). Pavyzdžiui, jeigu pasirinkote sumuštinį, gruzdintas bulvytes, gazuotą vandenį ir desertą, vakarienei rinkitės lengvesnį patiekalą, kuriame gausu vaisių ir daržovių.

 • Restoranuose „ McDonald’s“ siūlomi tik anglies dioksido prisotinti saldūs gėrimai!

  Tai netiesa. Mūsų gėrimų sąraše yra ir negazuotų gėrimų, tokių kaip vanduo, sultys ir įvairių rūšių šaltoji arbata, taip pat anglies dioksido prisotinta Coca-Cola Zero, kurių sudėtyje nėra cukraus. Mūsų apelsinų sultys yra pagamintos iš 100 proc. apelsinų koncentrato, į kurį nededama cukraus. 

 • Būtų idealu, jeigu per dieną suvalgytume penkias vaisių ir daržovių porcijas. Ar tai įmanoma restorane „McDonald’s“?

  Taip! Mūsų restorane galima rinktis vieną iš dviejų šviežių salotų variantų. Taip pat vietoj gruzdintų bulvyčių garnyrui galime pasiūlyti salotų (su vidutiniais ir dideliais kompleksais). Be to, vaikai papildomai gali rinktis obuolių desertą  - šviežio obuolio griežinėlius.