You are here

Kodėl dirbti McDonald’s™?

 

Karjera 

McDonald’s™ – tai ne tik restoranas, bet ir puiki vieta pradėti profesinę karjerą! Mes ne tik vertiname kiekvieną iš mūsų darbuotojų, bet ir skatiname  tobulėti, mokytis bei didinti profesines galimybes. Visus darbuotojus rengiame pagal specialiai pritaikytus mokymo planus, siūlyme įvairius kvalifikacijos kėlimo kursus, išskirtines karjeros perspektyvas, taip pat daug kitų privilegijų. 

Be to, McDonald’s™ restoranuose darbuotojai turi galimybę rinktis lanksčias darbo valandas, tad kiekvienas gali suderinti darbą su studijomis ar kitais įsipareigojimais. Suprantame, kaip svarbu surasti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, todėl siekiame užtikrinti, kad darbo valandos būtų nustatomos atsižvelgiant į jūsų pageidavimą.

Studentai 

Žinome, kad kartais studijuoti yra brangu! Atsižvelgdami į tai sudarėme darbo grafikus, pritaikytus studentams ir jų poreikiui suderinti studijas su darbu. Apart lanksčių darbo valandų, užtikriname galimybę gauti dvi laisvas dienas iš eilės, be to, grafikai sudaromi iš anksto, kad jūs galėtumėte atitinkamai planuoti savo laiką.