You are here

Jautiena

Viskas, ką turite žinoti apie mūsų tiekiamą jautieną  

Kaip žinia, McDonald‘s restoranuose gaminami tik 100% jautienos maltiniai, kurių skonis mėgiamas visame pasaulyje.

Beveik visa jautiena yra lietuviška, maža dalis produkcijos gaunama iš Vakarų Europos ūkių. Mūsų pagrindinis tiekėjas Biovela-Utenos mėsa atitinka  rieščiausius gyvūnų gerovės, saugos ir tarptautinius kokybės reikalavimus. Tai reiškia, kad mėsainiams gaminti naudojama tik aukščiausios rūšies 100 proc. jautienos žaliava be jokių priedų. 100% jautienios paplotėlių šaldymui yra naudojama smūginio šaldymo sistema, kai vos per kelias minutes mėsa yra užšaldoma. Inovatyvios šaldymo sistemos dėka yra išsaugomos visos gerosios jautienos savybės bei medžiagos, kurios yra būtinos žmogaus organizmui. Maltiniai kruopščiai supakuojami ir vežami į restoranus. 

Mėsainiams paruošti naudojame dvipusį keptuvą, kuriame paplotėliai apkepami iškart iš abiejų pusių. Maltiniai yra kepami ir ruošiami be papildomų riebalų, o kepimo metu išsiskiria natūralios mėsos sultys. Paruošti paplotėliai pasūdomi, pagardinami pipirais ir patiekiami.

Jautiena – maistingųjų medžiagų šaltinis, joje gausu amino rūgščių, mineralinių medžiagų, vitaminų, todėl užtikriname aukščiausią mėsos kokybę savo lankytojams.

Laikydamiesi higienos reikalavimų visi virtuvės darbuotojai ruošdami žalią mėsą visada mūvi vienkartines pirštines.