You are here

INTERAKTYVIOS KNYGOS

 

MĖGSTATE SKAITYTI?

Siūlome Jums nemokamas mokomąsias interaktyvias skaitmenines knygas. Kiekvieną mėnesį Jūsų lauks nauja įdomi knyga!

 

SKAITYMĄ PAVERČIAME LINKSMA VEIKLA!

Mūsų naujos interaktyviosios skaitmeninės knygos – nuostabus būdas mažiesiems atrasti naują ir jaudinantį pasaulį. Kuo daugiau vaikai skaito, tuo išmintingesni ir laimingesni jie tampa. Savo naujosiomis interaktyviosiomis skaitmeninėmis knygomis bendrovė McDonald's™ siekia paversti skaitymą linksma veikla. Bendradarbiaudami su pasaulyje garsia leidykla „Dorling Kindersley“, sukūrėme nuostabias knygas, kuriose gausu svarbios informacijos, stebuklingų paveikslėlių ir kompozicijų.

KAS YRA INTERAKTYVIOSIOS SKAITMENINĖS KNYGOS? KOKIE KNYGOS ELEMENTAI YRA INTERAKTYVŪS? 

Mes vadiname šias knygas "interaktyviosiomis skaitmeninėmis knygomis", o ne "e-knygomis". Mūsų knygose vaikai gali mėgautis įvairiais paveikslėliais, peržiūrėti nuotraukas, derinti garsus ir muziką, - viskas sukurta vaikams. Vaikai taip pat gali kurti savo knygas "Happy Studio", naudoti tekstą, paveikslėlius, animuotus objektus ir keisti fonus. Kai knyga baigta, jie gali pasidalinti ja su tėvais, ją išsaugoti, skaityti  ar net atsispausdinti. Tėvai taip pat gali pasidalinti  savo vaiko kūryba su draugais.

KAIP TAI VEIKIA?

Suderinta ir veikia išmanuosiuose telefonuose ir planšetėse. Atsisiųskite „Happy Studio“ programėlę, skirtą nemokamoms interaktyviosioms skaitmeninėms knygoms arba apsilankykite www.happystudio.com.

"Happy Studio" leidžia vaikams kurti, dalintis su tėvais ar net atsispausdinti savo skaitmenines knygas naudojant specialią programą.

KAIP MES UŽTIKRINAME, KAD ŠIOS KNYGOS TINKAMOS VAIKAMS? 

Knygas kūrėme glaudžiai bendradarbiaujant su Europos skaitmeninių užduočių patariamaja taryba, sudaryta iš skaitmeninio švietimo ir mokymosi ekspertų. Grupėje dirbo skaitmeninių žaidimų ekspertė profesorė Angela McFarlane iš Bristolio universiteto ir profesorius Tom Baranowski kuriantis ir vertinantis programas, kurios padeda keisti vaikų elgsenos bei veiklos įpročius. Šie ekspertai įvertino visus mūsų programos elementus ir užtikrino, kad jie atitinka aukštus standartus ir yra tinkami vaikams.

UŽTIKRINTAS SKAITMENINIS PRIVATUMAS INTERNETE

Tėvų susirūpinimas dėl saugumo internete ir skaitmeninio privatumo laikomi McDonald 's™ prioritetu. Mes dedame visas pastangas, siekdami užtikrinti, kad interneto ir skaitmeninė veikla skirta vaikams būtų saugi. Visa asmeninė informacija yra laikoma kompiuterių serveriuose, kurie nėra tiesiogiai prieinami išoriniam pasauliui. "Happy Studio" puslapis buvo apdovanotas pirmaujančio  pasaulyje duomenų privatumo valdymo sprendimų teikėjo - "TRUSTe" ženklu (www.truste.com). "TRUSTe" privatumo antspaudas yra pripažįstamas kaip atsakingo privatumo ženklas ir juo pasitiki milijonai vartotojų visame pasaulyje