You are here

Mitai apie Happy Meal™

›"Happy Meal™ tukina vaikus"

Daugiau kaip 60 proc. Happy Meal patiekalų neviršija trečdalio vaikams rekomenduojamos riebalų paros normos. Iš Happy Meal™ valgiaraščio galima pasirinkti pagrindinį baltyminį patiekalą, o prie jo – morkų lazdeles arba skrudintas bulvytes, taip pat gėrimą ir desertą. Pavyzdžiui, Happy Meal™ rinkinys, kurį sudaro keturi Chicken McNuggets™ vištienos gabalėliai, skrudintos bulvytės, vanduo ir bet kuris desertas, neviršija trečdalio vaikui rekomenduojamos kalorijų paros normos. 

"McDonald’s™ siūlo tik saldžius gėrimus "

Prie kiekvieno Happy Meal™ patiekalo siūlome rinktis vieną iš dešimties gėrimų (be cukraus arba be pridėtinio cukraus), tarp jų kurios sudėtyje nėra cukraus, tarp jų vaisių sultis arba natūralų mineralizuotą vandenį Bonaqua.

"Happy Meal™ niekada nesikeičia"

Jūsų vaikas gali rinktis Happy Meal, kurio sudėtyje yra vištienos arba jautienos, ir patenkinti baltyminio maisto poreikį. Be to, vietoj gruzdintų bulvyčių jis gali rinktis morkų lazdeles, taip pat turi galimybę išsirinkti vieną iš dešimties gėrimų ir trijų desertų. Jūsų vaikas gali sudaryti net 240 Happy Meal valgiaraščio variantų!

"Jūsų desertų sudėtyje yra per daug cukraus "

Siekiant subalansuoti kiekvieno patiekalo maistinę vertę, su kiekvienu Happy Meal™ kaip desertas papildomai siūlomos šviežio obuolio skiltelės. 

"Šiais laikais vaikai per dažnai valgo restoranuose McDonald’s™"

Mūsų vertinimu, 3–8 metų vaikai restoranuose McDonald’s™ apsilanko vidutiniškai kas 2–3 savaites.