You are here

Viskas apie Happy Meal™

VISKĄ PASAKO PAVADINIMAS

Happy Meal™ taip pavadintas ne veltui – jis privers jus jaustis laimingais! Šiame įvairiame valgiaraštyje apstu jūsų vaikų mėgstamų produktų. Vaikai bus laimingi galėdami pasirinkti jiems patinkantį McDonald’s™ patiekalą kartu su garnyru, desertu ir gėrimu, o mes, pasiūlydami jūsų vaikui Happy Meal™ rinkinį, užtikrinsime, kad patenkinti liktumėte ir jūs!

AR MINĖJOME ĮVAIROVĘ?

McDonald’s™ ypatingą dėmesį skiria visų produktų, ypač siūlomų vaikams, maistingumui. Būtent todėl sudarėme Happy Meal™ valgiaraštį, kuris patenkintų vaikų poreikius. Mes siūlome:

  struktūrišką kompleksinį valgiaraštį, į kurį įtrauktas pagrindinis baltyminis patiekalas, garnyras, desertas ir gėrimas

  mažesnes nei suaugusiųjų porcijas

  specialiai vaikams paruoštus desertus: sveikus jogurtinius gėrimus Actimel, batonėlį Nesquick arba šviežio obuolio skilteles.

 

ŠIUO METU SIŪLOME KETURIS PAGRINDINIUS PATIEKALUS, DU GARNYRUS, DEŠIMT GĖRIMŲ IR TRIS DESERTUS, IŠ KURIŲ JŪSŲ VAIKAS GALI SUSIDARYTI NET 240 VALGIARAŠČIO VARIANTŲ!?

 

Ši įvairovė:

  užtikrina, kad vienas patiekalas patenkintų jūsų vaiko mitybos poreikius;

  leidžia jums atrasti naujus skonius ir jų derinius;

  ugdo jūsų vaiko savarankiškumą, nes jis gali pats rinktis pageidaujamus produktus iš plataus siūlomo asortimento.

 

Be to, daugiau kaip 60 proc. Happy Meal derinių, į kuriuos įeina ir tokie sveiki produktai kaip mineralizuotas vanduo, sezoniniai vaisiai ir morkų lazdelės, neviršija vieno vaikui skirto patiekalo energinės vertės.