You are here

Vištiena

Ar kada domėjotės, kaip paruošiama mūsų vištiena?

Mūsų produktai iš vištienos paruošiami įvairiais būdais, kad turėtumėte didesnį pasirinkimą ir galėtumėte pasirinkti tinkamiausią patiekalą. Pavyzdžiui, vištienos kepsneliai Chicken McNuggets™ yra pagaminti iš 100 proc. vištų krūtinėlių mėsos, pagardintos prieskoniais. Ši balta mėsa pirmiausia sumalama, suformuojami kepsneliai, kurie apvoliojami specialiais prieskoniais pagardintoje tešloje, kad kepsnelių išorė būtų traški,  o vidus – gardžiai minkštas. Jeigu jums įdomu, tešlą ruošiame iš kvietinių, kukurūzų miltų, mielių ir trupučio prieskonių.

McChicken™ yra mūsų firminis sumuštinis su vištiena, pagamintas iš vištienos paplotėlio, salotų „Iceberg“, trupučio majonezo ir šviežiai paskrudintos bandelės. Šis paplotėlis yra pagamintas iš 100 proc. vištų krūtinėlių mėsos, pagardintas prieskoniais ir turi traškią tešlos plutelę. 

Jeigu ieškote dar traškesnio patiekalo, jums gali patikti Cezario salotos, kurių siūlome dvi rūšis. Rinkitės iš Cezario salotų su be papildomų riebalų apkepta vištienos file arba salotų, paskanintų gruzdintuve apkeptu 100 proc. vištienos kepsneliu su lengvai traškia tešlos plutele. 

Produktų paruošimas

McDonald’s™ labai rimtai žiūri į visų maisto produktų kilmę. Siekdami užtikrinti, kad būtų laikomasi visų mūsų kokybės normų, pasirūpiname, kad kiekviename maisto ruošimo proceso etape būtų vykdoma griežta kontrolė. Pavyzdžiui, gaminant mūsų žymiuosius vištienos kepsnelius Chicken McNuggets™, proceso metu nestandartinės formos gabaliukai pašalinami, kad kaskart apsilankę mūsų restorane gautumėte tokį patį produktą. Paruošta vištienos gabaliukai apvoliojami džiūvėsėliuose ir iš anksto apkepami gamybos vietoje prieš pat juos sušaldant iki -18˚ C temperatūroje. Beje, tokios temperatūros yra visi mūsų vištienos produktai iki juos paruošiant mūsų restorane. 

Gyvūnų gerovė

Visą vištienos produkciją tiekia tik McDonald’s™ patvirtinti tiekėjai. Šie patvirtinti tiekėjai turi tapti plačios ir kompleksinės tiekimo grandinės dalimi, kad būtų užtikrinta visapusė visų vištininkystės normų, įskaitant lesinimą ir gyvūnų gerovę, kontrolė. Visų mūsų tiekėjų ūkiuose reguliariai lankomasi siekiant įsitikinti, kad vištos gali laisvai judėti, yra lesinamos ir girdomos šviežiu vandeniu. Tam, kad visos vištos gautų subalansuotą ir maistingą lesalą, jo formulę kruopščiai sukūrė patyrę mitybos specialistai. Į jo sudėtį įeina ekologiški grūdai, sojų pupelės, augalinis aliejus, vitaminai ir mineralai, ir jame nėra jokių antibiotikų pėdsakų. Vidutinei vištai subręsti reikia 50 dienų. Visi mūsų patikimi tiekėjai nuolat atlieka patikrinimus, o skerdyklos, vadovaudamosi Europos sveikatos ir saugos reikalavimais, kontroliuoja, kaip laikomasi gyvūnų sveikatos priežiūros normų.