You are here

Vištų kiaušiniai

Ne narvuose laikomų vištų kiaušiniai

Savo produkcijoje kiaušinius naudojame kaip atskirų produktų sudėtinę dalį ir kaip ingredientą pusryčių sumuštiniuose. Didžiuojamės, kad naudojame tik tokių vištų, kurios nėra auginamos ir laikomos narvuose, kiaušinius, tokiu būdu užtikrindami gyvūnų gerovės standartus.

Mūsų tiekėjų ruošiami produktai

Mes kruopščiai patikriname visų „McDonald’s” naudojamų maisto žaliavų kilmę. Mums svarbu užtikrinti restoranų svečiams pastovumą ir kokybę, todėl remdamiesi tarptautiniais kokybės standartais, atidžiai stebime kiekvieną gamybos proceso žingsnį nuo pagaminimo, laikymo, transportavimo iki pat patiekalo paruošimo akimirkos kuriame nors iš mūsų restoranų.

Gyvūnų gerovė

Mums svarbu, kokių vištų kiaušinius naudojame, todėl juos mums tiekia tik „McDonald’s” patvirtinti tiekėjai. Norėdami gauti mūsų patvirtinimą, tiekėjai turi įsitraukti į plačią ir integruotą tiekimo grandinę, kuri leidžia užtikrinti pilną visų vištų auginimo aspektų kontrolę, įskaitant paukščių maitinimą ir gerovę. Reguliariai lankomės pas mūsų tiekėjus, siekdami įsitikinti, kad vištos gauna būtiną judėjimo laisvę, pašarą ir šviežio geriamojo vandens. Mūsų vištų šėrimą rūpestingai ištobulino patyrę gyvūnų mitybos specialistai. Tokiu būdu visoms vištoms užtikrinamas subalansuotas ir maistinėmis medžiagomis praturtintas pašaras. Jo pagrindą sudaro javų, sojos pupelių, augalinių aliejų, vitaminų ir mineralinių medžiagų natūralus derinys, kuriame visiškai nėra jokių antibiotikų. Visi mūsų tiekėjai vykdo reguliarius patikrinimus pagal Europos sveikatos ir maisto saugos standartus.