McDONALD’S® RESTORANAI YRA ĮSIPAREIGOJĘ RASTI TVARIAS ALTERNATYVAS PLASTIKINIAMS ŠIAUDELIAMS BEI DANGTELIAMS IR PADĖTI SUMAŽINTI JŲ NAUDOJIMĄ.


ŠTAI KODĖL DABAR DUODAME IR DANGTELIUS PRIE GĖRIMŲ SIŪLOME TIK JŲ PAPRAŠIUS.

Dabar gėrimai iš „McDonald“ nuolatinio meniu bus patiekiami be šiaudelio ir dangtelio. Iš „McDrive“ ir „McDelivery“ užsakyti gėrimai, taip pat gėrimai, įtraukti į „Happy Meal“ vaikų rinkinius, ir toliau bus patiekiami su dangteliu ir šiaudeliu.

Mūsų akcija „Šiaudeliai tik paprašius“ yra dalis McDonald’s® įsipareigojimo nuolat gerinti visų rūšių pakuočių tvarumą, kad būtų pasiekti pasauliniai tikslai – visuose McDonald’s® iki 2025 m. 100 % lankytojams skirtų pakuočių turi būti pagaminta iš atsinaujinančių, perdirbtų arba sertifikuotų šaltinių bei visos lankytojams skirtos pakuotės turi būti perdirbamos.

Norint paskatinti lankytojus sumažinti vienkartinių plastikinių šiaudelių naudojimą, įprasti gaivieji gėrimai ir sultys nebebus pateikiami su šiaudeliais, išskyrus tuos atvejus, kai lankytojai jų patys pageidaus. Kiti gėrimai, tokie kaip ledų kokteiliai, ir toliau bus patiekiami su šiaudeliais.