Karjera

Didžiuojamės ne tik mūsų maistu, bet ir galimybe kurti darbo vietas ir dirbti su talentingais žmonėmis, kurie mūsų sėkmę paverčia tikrove. Mes didžiuojamės žmonėmis, kurie savo karjerą nuo pirmųjų žingsnių pradėjo pas mus ir pasiekė daug tiek McDonald’s®, tiek vėliau kitose įmonėse.

Taip yra todėl, kad užimdami skirtingas pozicijas McDonald’s restoranuose, darbuotojai išmoksta vertingų pagrindinių įgūdžių, kurie jiems praverčia net tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Speciali mokymų programa ir ugdymas įrašytas į mūsų DNR. Tai viena iš priežasčių, kodėl žmonės nusprendžia pirmąjį savo karjeros žingsnį žengti dirbdami pas mus.

Kreipkitės dėl darbo jau dabar, užpildydami formą!

Su McDonald‘s aš galiu

Mes vertiname savo darbuotojus, efektyviai juos mokome ir kuriame ilgalaikei karjerai palankią darbo aplinką. Diversifikuota ir gerai apmokyta komanda yra labai svarbi visos sistemos sėkmei. Tinkamai mokydami savo darbuotojus, mes galime pasiekti savo viziją – būti geriausiais greito aptarnavimo restoranų srityje ir išlaikyti aukštus kokybės standartus kiekviename McDonald‘s restorane pasaulyje.
Ugdymas mums visada buvo svarbus. McDonald‘s įkūrėjas Ray Kroc yra atskleidęs savo viziją, kaip išlaikyti stiprią ir nuolat augančią organizaciją:

„Jei manote, kad mokymai jums brangiai kainuoja, pagalvokite, kiek kainuoja nežinojimas.“

McDonald’s yra parengęs personalo mokymo programą visiems savo darbuotojams. Ji skirta darbuotojams mokyti visose darbo vietose.
Vadybininkams skirta vadybininkų tobulinimosi programa, kuri apima restoranų veiklą, individualų mokymą, seminarus ir atestacijas po seminarų. Ji suteikia galimybę tobulėti ir pajusti, kad kiekvieno indėlis yra vertinamas ir svarbus siekiant įmonės tikslų.
Lyderystės ugdymo programa – tai diversifikuota ir įvairiapusė mokymosi sistema, sudaryta atsižvelgiant į mokinio/darbuotojo , kuris, nepaisant savo užimamos pozicijos, gali lavinti darbui reikalingus įgūdžius, atsakomybes.

Restorano vadovas (-ė)

Mūsų restoranai sklandžiai dirba neatsitiktinai. Visa tai – restoranų vadovų nuopelnas. Kiekvienas restorano vadovas yra atsakingas už vidutiniškai 50 žmonių komandą, taip pat už išlaidų ir pelno kontrolę, restorano valdymo optimizavimą, pardavimo, žmogiškųjų išteklių priežiūrą ir komandos darbo organizavimą.
Kokių asmeninių savybių reikia norint būti sėkmingu restorano vadovu?

 • turėti vadovavimo, lyderio savybių, sugebėti prisiimti didelę atsakomybę už visą komandą
 • būti savarankiškam, sugebėti, o svarbiausia mėgti imtis iniciatyvos
 • gebėti dirbti organizuotai
 • gebėti išlikti ramiam įvairiose situacijose ir priimti sprendimus.

Vadovo pavaduotojas (-ė) 

Pagrindinė mūsų vadovo pavaduotojo užduotis – talkinti restorano vadovui vykdant įvairias vadovo užduotis arba atstovauti vadovą jam išvykus. McDonald’s™ vadovo pavaduotojas turi būti nuovokus, gebėti priimti logiškus sprendimus ir turėti įgimtų gebėjimų vadovauti kolektyvui. Vadovo pavaduotojas taip pat atsako už darbuotojų grupių planavimą, rengimą, įdarbinimą ir atitinkamą kontrolę. Jis turi pasirūpinti, kad restorane būtų užtikrinta kokybė ir sauga, taip pat aktyviai dalyvauti analizuojant veiklos rezultatus ir sudarant pardavimo prognozes.

Asmeninės savybės:

 • puikūs gebėjimai vadovauti ir motyvuoti komandą
 • gebėjimas dirbti dinamiškoje verslo aplinkoje
 • imlumas žinioms ir gebėjimas lengvai susitvarkyti su įvairiomis užduotimis
 • organizuotumas.

Pamainos vadovas (-ė) 


Pamainos vadovas užtikrina 15−20 darbuotojų komandos darbo kokybę savo pamainos metu. Paprastai į jo pareigas įeina visų darbų priežiūra restorane – nuo klientų aptarnavimo iki produkcijos paruošimo kontroles. Be to, pamainos vadovas atsako už tinkamą įrangos priežiūrą, restorano inventoriaus registravimą ir tiekiamų produktų kokybės priežiūrą.

Kuo pasižymi mūsų pamainos vadovai (-ės)?

 • itin organizuoti
 • visapusiški ir lankstūs tiek vadovaudami, tiek vykdydami užduotis
 • turi įgimtą polinkį skatinti komandinį darbą bei motyvuoti darbuotojus
 • paslaugūs ir besirūpinantys lankytojais.

Skyriaus vadovas (-ė) 


Skyrių vadovai yra darbuotojai, padedantys pamainos vadovams tiek vadovaudami, tiek vykdydami užduotis. Jie turi vadovauti konkretiems skyriams – virtuvei, McCafé™ ar kasoms – ir užtikrinti sklandžią jų veiklą. Visi skyrių vadovai yra jungiamoji grandis tarp pamainos vadovo ir likusio kolektyvo ir užtikrina, kad jų pamainoje būtų laikomasi higienos ir saugos normų.

Mūsų skyrių vadovai pasižymi šioms asmeninėms savybėms:

 • atidumas ir sugebėjimas pastebėti detales
 • atsakingumas
 • noras siekti kuo geresnio aptarnavimo McDonald’s™ lankytojams
 • komunikabilumas ir gebėjimas vadovauti komandai.

Svetingumo lyderis (-ė) (GEL)


Šie darbuotojai užtikrina, kad lankytojai mūsų restoranuose jaustųsi puikiai. Jie sutinka klientus, padeda kilus klausimams ir nagrinėja skundus, kad klientai būtų dar labiau patenkinti, taip pat nuolat bendrauja su vaikais ir.

Štai kokių savybių reikia, norint tapti dalimi mūsų GEL komandos:

 • paslaugumas ir draugiškumas
 • pozityvumas ir nuolatinė šypsena veide

Instruktorius (-ė)


McDonald’s™ instruktoriai perduoda savo žinias naujiems darbuotojams ir sudaro jiems sąlygas išmokti dirbti visose restorano darbo vietose. Instruktoriai taip pat atsako už mokymo programų įsisavinimą ir tinkamą normų taikymą siekiant užtikrinti lankytojų pasitenkinimą.

Galėtum būti puikiu instruktorius (-ė), jei:

 • turi pašaukimą mokyti
 • esi komunikabilus
 • esi paslaugus
 • mėgsti dirbti komandoje.

Darbuotojas (-a)


Pagrindinė visų mūsų darbuotojų misija – užtikrinti lankytojų pasitenkinimą atliekant įvairius darbus restorane, įskaitant produktų paruošimą, maisto gaminimą, valymą ir darbą prie kasos, vadovaujantis McDonald’s™ standartais. Mūsų darbutojai – patys svarbiausi, kadangi būtent jie kasdien su šypsena aptarnauja tūkstančius lankytojų.

Prisijunk prie mūsų, jei:

 • mėgsti bendrauti, esi mandagus ir draugiškas
 • mėgsti dirbti komandoje
 • esi paslaugus tiek komandos draugams, tiek lankytojams

Mūsų žmonės

Mūsų darbuotojai turi jaustis vertinami ir skatinami plėtoti savo profesines perspektyvas. Mes esame įsipareigoję mokyti visus savo darbuotojus per jiems pritaikytas mokymo programas, užtikrindami nuolatinį jų augimą.
Be to, McDonald’s užtikrina sertifikuotus mokymus, puikias karjeros perspektyvas ir daugybę kitų motyvacijos priemonių. Mes suprantame darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros svarbą, todėl siūlome lankstų darbo grafiką.

Studentai

Žinome, kad būti studentu yra iššūkis! Tad suteikiame jums lankstumo, kurio taip reikia norint efektyviai derinti darbą ir studijas. Mes siūlome lanksčius darbo grafikus, atsižvelgiant į jūsų poreikius, taip pat galimybę turėti dvi nedarbo dienas iš eilės, kartu nustatant patogų darbo laiką, kuris padėtų jums geriau organizuoti savo laiką.

Paraiškos forma

Užpildykite šią internetinę paraiškos formą ir mes susisieksime su jumis

Kuriame „McDonald's“ restorane norėtumėte dirbti?
Kalba