Dažniausiai užduodami klausimai apie užsakymo pateikimą ir apmokėjimą per McDonald‘s® programėlę!

Pasirinkite restoraną, iš kurio norite užsisakyti. Įtraukę visus norimus produktus į pirkinių krepšelį, būsite paprašyti pasirinkti, kaip norite atsiimti užsakymą (pvz., prie prekystalio arba McDrive™). Tada turėsite pasirinkti mokėjimo būdą ir įvesti atitinkamą informaciją. Jei pasirinksite atsiimti maistą prie prekystalio arba norėsite, kad jis būtų atneštas prie pasirinkto staliuko ar tiesiai į jūsų automobilį, maistą pradėsime ruošti, kai tik spustelėsite „Pateikti užsakymą ir sumokėti dabar“. Jei norite atsiimti maistą McDrive™, pradėsime jį ruošti, kai tik atvyksite į McDrive™ ir informuosite mus apie savo užsakymą.

Norėdami užsisakyti per mobiliąją programėlę, pirmiausia turite pasirinkti restoraną, iš kurio norite užsisakyti. Restoranai, kuriuose ši paslauga neteikiama, žemėlapyje bus pažymėti pilka spalva. Jei aktyvuosite funkciją, leidžiančią programėlei sekti jūsų buvimo vietą, automatiškai parinksime artimiausią restoraną, kuriame teikiama ši paslauga. Visada galite pakeisti pasirinktą restoraną, jei jis nėra tas, iš kurio norite užsisakyti.

Jei aktyvuosite funkciją, leidžiančią programėlei sekti jūsų buvimo vietą, kiekvieną kartą, kai pateiksite užsakymą, įvertinsime, kaip toli esate: jei atrodys, kad esate toli nuo jūsų pasirinkto restorano, įspėsime jus apie atstumą, kad įsitikintumėte, jog užsisakote iš tinkamo restorano ir esate netoli jo. Nepamirškite, kad, jei pasirinksite atsiimti maistą prie prekystalio arba norėsite, kad jis būtų atneštas prie pasirinkto staliuko ar tiesiai į jūsų automobilį, maistą pradėsime ruošti iš karto, kai tik sumokėsite.

Jei norite atsiimti užsakymą prie prekystalio, po to, kai užbaigsite užsakymą, programėlėje nurodysime jūsų užsakymo numerį, kad galėtumėte stebėti savo užsakymo būseną telefone.

Jei norite atsiimti užsakymą McDrive™, atvykę į McDrive™ pasakykite užsakymo numerį, nurodytą programėlėje, kad galėtume pradėti ruošti jūsų užsakymą.

Jei nurodysite, kad pageidaujate aptarnavimo prie staliuko, mes atnešime užsakymą prie jūsų staliuko, kurio numerį nurodysite programėlėje. Kiekvienas restorane esantis staliukas yra pažymėtas numeriu.

Jei nurodysite, kad norite, jog užsakymas būtų pristatytas į jūsų automobilį, mes atnešime užsakymą į programėlėje įvestą stovėjimo vietą. Kiekviena „Sustok ir užsisakyk“ stovėjimo vieta turi unikalią raidę, žyminčią tikslią vietą.  

Jei norite gauti savo užsakymą prie staliuko, pirmiausia išsirinkite staliuką. Įtraukę visus produktus į krepšelį, spustelėkite „Pasirink atsiėmimo būdą“, tada – „Aptarnavimas prie staliuko“. Įveskite staliuko, prie kurio sėdite, numerį ir pereikite prie mokėjimo. Negalėsite užbaigti užsakymo nenurodę, prie kurio staliuko sėdite.

Taip, galite! Spustelėję „Panaudoti“ pasirinkite „Į krepšelį“, kad panaudotumėte norimą pasiūlymą. Atminkite, kad kai kuriuos pasiūlymus galima panaudoti tik būnant restorane. Tai bus aiškiai nurodyta po kiekvienu pasiūlymu.

Už kiekvieną per McDonald‘s® programėlę atliktą užsakymą gausite Mano McDonald‘s® taškų. Taškų negausite, jei atsisakysite dalyvauti mūsų lojalumo programoje.

Kai paspausite „Pateikti užsakymą ir sumokėti dabar“ arba „Patvirtinti ir sumokėti dabar“ (jei pasirinksite užsakymą atsiimti McDrive™).

Programėlėje pateikus užsakymą ir jį apmokėjus, jo pakeisti NEGALIMA.

Jei norite pridėti produktų, programėlėje galite atlikti naują užsakymą.

Jei nurodėte, kad užsakymą atsiimsite McDrive™, bet norite jį atsiimti prie kasos, prieikite prie kasos ir praneškite tai restorano, kuriame užsisakėte, darbuotojui.

Nurodžius, kad užsakymą atsiimsite prie prekystalio arba norėsite, kad jis būtų atneštas prie pasirinkto staliuko ar tiesiai į jūsų automobilį, atsiėmimo būdo nebus galima keisti.

Produktai, kurių šiuo metu konkrečiuose restoranuose nėra, bus pažymėti programėlėje – tam, kad jų negalėtumėte užsisakyti. Jei bandysite užsakyti kompleksą ar rinkinį, kurį sudaro keli produktai, o vieno ar kelių produktų nėra, pranešime apie klaidą.

Jei pasirinktas restoranas išpardavė produktą jums jau už jį sumokėjus, kreipkitės į restorano darbuotojus.

Mokėti galite su „Visa“, „Mastercard“, „Google Pay“ arba „Apple Pay“. Užregistruotos kredito kortelės turi būti išduotos vietinio banko. Jei turite „iOS“ įrenginį ir esate susieję savo kortelę su „Apple Wallet“, automatiškai rodysime „Apple Pay“ kaip mokėjimo būdą McDonald’s® programėlėje.

Galite pridėti arba pašalinti kortelę, paspaudę „Mano paskyra“ ir „Tvarkyti kredito korteles“. Šiuo metu neleidžiame redaguoti kortelės informacijos.

Jei turite klausimų dėl apmokėjimų ar norite užginčyti restorane nuo jūsų kortelės nuskaitytą sumą, susisiekite su savo banku. Bankas gali patarti, remiantis savo banko politika, ir informuoti apie taikomą dar nepatvirtintų apmokėjimų tvirtinimo politiką. Daugiau informacijos rasite McDonald’s® programėlės sąlygose.

Jei manote, kad nuo jūsų sąskaitos yra nuskaitomi neteisingi arba neautorizuoti mokėjimai, nedelsdami kreipkitės į savo banką. Taip pat nedelsdami atnaujinkite savo slaptažodį. Saugumo ekspertai rekomenduoja naudoti sudėtingus slaptažodžius ir kiekvienai paskyrai naudoti skirtingus vartotojo vardų ir slaptažodžių derinius.