Aplinka

Sveikata ir saugumas

McDonald's® prioritetai – kokybė ir saugumas, todėl mūsų restoranai yra vieni saugiausių pasaulyje. Kad išlaikytumėme nekintamai aukštą kokybę ir saugos lygį, reguliariai atliekame rizikos vertinimus, restoranų zonų sertifikavimus, darbuotojų mokymus, maisto saugos auditus ir nepriklausomų trečiųjų šalių mikrobiologinius tyrimus. Dirbame tik su aukštos kvalifikacijos partneriais, o visus produktus ir pakuotes perkame iš kruopščiai atrinktų tiekėjų, kuriuos McDonald's® patvirtino pasauliniu mastu ir kurie atitinka ES standartus.

Atsakingai paruoštas maistas

Daug dirbame, kad mūsų patiekalai būtų skanūs, apgalvotos maistinės vertės, pagaminti iš aukštos kokybės, atsakingai gautų ingredientų ir pirkėjams būtų patiekiami tvariai. Bendradarbiaudami su aukštos kvalifikacijos partneriais ir tiekėjais, nuolat tobuliname savo maistą ir taip užtikriname, kad jis būtų subalansuotas bei tinkamas visiems skoniams. Stengiamės nustebinti savo svečius naujais, unikaliais skoniais. Pateikiame visą informaciją apie mūsų maisto produktų maistinę vertę – ją galima rasti ant pakuočių, restorane, reklaminiame turinyje ir išgirsti iš mūsų restorano darbuotojų.

Aistringas fanas

Restoranų tinklas „McDonald‘s“ jau 20 metų aktyviai bendradarbiauja su Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubu ir prisideda prie šios sporto šakos rėmimo. Siekiant įamžinti partnerystę ir šalies krepšinio pasiekimus, Kaune įkurta „McDonald's žvaigždžių alėja“, kurioje šiuo metu galite pamatyti 19 garsių krepšininkų delnų atspaudus.

Inovacijos paprastesniam ir patogesniam kasdieniam gyvenimui

Nuolat ieškome naujų kelių, kaip palengvinti kasdienį gyvenimą ir padaryti jį patogesnį mūsų darbuotojams, svečiams bei visuomenei. Nuo naujoviškų maisto ruošimo būdų ir atnaujintos restorano aplinkos – iki modernių užsakymo galimybių ir patogaus pristatymo į darbą ar namus. Kad sukurtų dar neregėtą verslo modelį, McDonald's® nuėjo ilgą ir unikalų kelią, plėtojant McDrive™, kuriant naujas maisto rūšis, tokias kaip Happy Meal™, ir kasdien siekiant savo darbą atlikti dar geriau.

Geras kaimynas

Siekiame būti geri ir malonūs kaimynai vietovėse, kuriose gyvename ir dirbame. McDonald's® darbuotojai dalyvauja mūsų visų aplinką gerinančiose iniciatyvose, aktyviai užsiima socialine veikla. Tikslingai galvojame, kaip mus supančią aplinką padaryti švaresnę ir malonesnę, kuriame ir remiame lengvai naudojamus, modernius bei patogius sprendimus tiek savo restoranuose, tiek už jų ribų.

Įtrauki darbo aplinka

Rūpinamės savo darbuotojais ir jų gerove, todėl keliems tūkstančiams žmonių Baltijos šalyse užtikriname saugią ir įtraukią darbo aplinką. Kasmet McDonald's® Baltijos šalyse sukuria apie 100 naujų darbo vietų. Esame atviri visiems, nepriklausomai nuo patirties. Savo darbuotojams siūlome aukšto lygio mokymus pagal specialiai parengtas programas, kurios yra vienos geriausių industrijoje. Taip padedame vertingą pagrindą ateičiai bei sukuriame plačias augimo galimybes.

Švari aplinka ateinančioms kartoms

Vienas iš mūsų prioritetų – atsakingai dirbti ir rūpintis aplinka, kad užtikrintume švarią ir saugią aplinką ateinančioms kartoms. Savo restoranuose palaipsniui diegiame tvarias medžiagas ir kasdien stengiamės užtikrinti tvarų išteklių naudojimą. Viena svarbiausių McDonald's® atsakomybės sričių yra aplinkai nekenksmingos pakuotės. Mūsų tikslas – iki 2025 m. visuose McDonald's® restoranuose pereiti prie 100 proc. ekologiškų pakuočių. Savo produktų pakuotėms jau naudojame aplinkai draugiškas medžiagas ir siūlome tik medinius stalo įrankius. Mūsų restoranuose popieriniams gaminiams, įskaitant puodelių laikiklius, maišelius, servetėles ir kitus popierinius gaminius patiekalų patiekimui, naudojamas tik perdirbtas popierius. Visame pasaulyje McDonald's® gerokai sumažino plastikinių Happy Meal™ žaislų naudojimą. Iki 2025 m. McDonald's® tikslas – pereiti prie žaislų, pagamintų tik iš aplinkai nekenksmingų medžiagų. Baltijos šalyse McDonald's® diegia specialią energijos naudojimo vadybos sistemą ir gavo ISO 50001 sertifikatą, kuris patvirtina, kad mūsų restoranuose šildymo, elektros energijos ir dujų naudojimas yra gerai suplanuotas ir ekonomiškas.

Sumanus valdymas

Stengiamės užtikrinti, kad maistui ruošti ir restoranui eksploatuoti naudojami ištekliai būtų naudojami efektyviai ir naudingai. Suteikiame galimybę perdirbti pakuotes. Taip pat rūpinamės, kad maisto gamybai naudojami maisto produktai būtų perdirbami. Pavyzdžiui, bulvyčių kepimui naudojamas aliejus yra siunčiamas įmonei UAB „Biomotorai“, kuri iš jo gamina biokurą.