UAB „Premier Restaurants“ privatumo patvirtinimas

UAB „Premier Restaurants“ privatumo patvirtinimas

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. gegužės 25 d.

Šiame privatumo patvirtinime aprašoma, kaip mes, UAB ,,Premier Restaurants“ (toliau taip pat vadinama „McDonald’s“), renkame, naudojame, saugome ir daliname savo lankytojų asmeninę informaciją. Lankytojai yra tie, kurie lanko mūsų restoranus, naudoja mūsų tinklalapius ir programas mobiliesiems įtaisams, ir kitaip sąveikauja su mumis.

Šį privatumo pareiškimą sudaro du skyriai – visame pasaulyje taikomas pareiškimas ir konkrečios šalies papildymas.

Šiame pradiniame skyriuje aprašoma, kaip „McDonald’s“ renka, naudoja, saugo ir dalijasi lankytojų informacija. Jūsų asmeninės informacijos, surinktos Lietuvos Respublikoje, duomenų valdytojas yra UAB ,,Premier Restaurants“. Daugiau informacijos apie savo asmeninės informacijos duomenų valdytoją rasite papildyme.

Mes galime rinkti asmeninę informaciją apie jus, kai lankotės mūsų restoranuose, naudojate mūsų tinklalapius ar programas mobiliesiems įtaisams (internetines paslaugas) ir kitais būdais bendraujate su mumis. Renkama informacija patenka į tris kategorijas: (a) informacija, kurią pateikiate mums; (b) informacija, kurią mes renkame taikydami automatinius metodus, ir (c) informacija, kurią mes renkame iš kitų šaltinių.

Paprastai jūsų asmeninės informacijos teikimas yra savanoriškas. Tačiau gali būti situacijų, kai jūsų teikiama asmeninė informacija reikalinga norint suteikti paslaugą arba yra reikalaujama pagal įstatymą. Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrais atvejais mes negalėsime suteikti jums mūsų paslaugų, nebent pateiksite informaciją. Mes informuosime jus, kada mums bus reikalinga jūsų asmenine informacija.

Mes galime sujungti informaciją, kurią mums pateikiate, su informacija, kuri renkama naudojant automatinius metodus, ir informacija, kurią mes gauname iš kitų šaltinių.

Mes renkame informaciją, kurią jūs pateikiate mums

Galite pateikti mums šią informaciją, priklausomai nuo to, kaip jūs su mumis bendraujate:

 • pvz., savo vardą, pašto ir elektroninio pašto adresus, telefono numerį, gimimo datą ir kitą kontaktinę informaciją, registruodamiesi į mūsų internetines paslaugas, prisijungdami prie „Wi-Fi“, dalyvaudami mūsų konkursuose, susisiekdami su mumis telefonu, arba per mūsų internetines paslaugas;
 • operacijų informaciją, įskaitant informaciją apie perkamus produktus, kainas, mokėjimo būdą ir mokėjimo duomenis;
 • paskyros informaciją, pvz., savo vartotojo vardą ar slaptažodį (ar bet kokį kitą jus identifikuojančią informaciją), naudojamą mūsų internetinėms paslaugoms pasiekti, įsigyti ar naudoti mūsų produktus ir paslaugas;
 • profilio informaciją, įskaitant jums patinkančias prekes ir paslaugas, arba laiką, kada norite aplankyti mus; 

 

Mes renkame informaciją automatizuotais metodais

Galime naudoti automatines technologijas, kad galėtume rinkti informaciją iš savo kompiuterinės sistemos ar mobiliojo prietaiso, kai lankotės mūsų restoranuose, naudojate mūsų internetines paslaugas ar restorano technologijas. Automatizuotos technologijos gali apimti slapukus, vietos bendruosius objektus ir žiniatinklio švyturius. Toliau pateikiama daugiau informacijos apie slapukus ir kitas technologijas, nurodytas 6 skyriuje.

Mes galime rinkti informaciją apie jūsų:

 • interneto protokolo (IP) adresą;
 • prieigos prie interneto paslaugų arba restoranų technologijų datą ir laiką;
 • failo, gauto naudojantis mūsų internetinėmis paslaugomis, pavadinimą ir URL;
 • kompiuterio ar mobiliojo įrenginio operacinės sistemos ir naršyklės tipą;
 • mobiliojo prietaiso tipą ir jo nustatymus;
 • jūsų mobiliojo prietaiso unikalų identifikatorių (UDID) arba judriojo ryšio įrangos identifikatorių (MEID);
 • prietaiso ir sudedamųjų dalių serijos numerius;
 • reklamos identifikatorius (pvz., IDFA ir IFA) ar panašius identifikatorius;
 • nukreipiančią svetainę (svetainę, kuri atvedė jus pas mus) arba programą;
 • veiklą internete kitose interneto svetainėse, programose ar socialinėje žiniasklaidoje;
 • ryšius su mumis arba apie mus socialinės žiniasklaidos tinkluose;
 • ir veiklą, susijusią su tuo, kaip naudojatės mūsų internetinėmis paslaugomis, pvz., puslapiais, kuriuos lankote mūsų svetainėse ar mūsų mobiliosiose programėlėse.

 

Mūsų internetinės paslaugos ir restoranų technologijos gali rinkti informaciją apie tikslią jūsų mobiliojo įrenginio ar kompiuterio vietą, naudojant geografinę vietovę ir technologijas, tokias kaip GPS, „Wi-Fi“, „Bluetooth“ arba mobiliojo ryšio bokšto artumą. Daugumoje mobiliųjų įrenginių ir kompiuterių sistemų galite atšaukti savo leidimą mums rinkti šią informaciją, naudodami įrenginio ar žiniatinklio naršyklės nustatymus. Jei turite klausimų apie tai, kaip neleisti rinkti tikslios informacijos apie jūsų buvimo vietą, rekomenduojame kreiptis į savo mobiliojo įrenginio paslaugų teikėją, įrenginio gamintoją arba žiniatin klio naršyklės teikėją. Kai kurios internetinės paslaugos ir restorano technologijos gali netinkamai veikti, neturėdamos informacijos apie jūsų buvimo vietą. Jei norite, kad mes ištrintume surinktą informaciją, kuri galėtų padėti nustatyti jūsų buvimo vietą, susisiekite su mumis adresu, telefono numeriu arba elektroninio pašto adresu, nurodytais žemiau. Pagal įstatymą mums gali tekti išlaikyti tam tikrą informaciją. 

Mes renkame informaciją iš kitų šaltinių

Galime rinkti informaciją apie jus iš kitų įmonių ir organizacijų. Taip pat galime rinkti viešai prieinamą informaciją. Pvz., mes galime rinkti informaciją apie jus, kai bendraujate su mumis per socialinę žiniasklaidą. Mes taip pat galime rinkti pranešimus mums arba apie mus socialinėje žiniasklaidoje.

Taip pat kitą asmeninę informaciją, kurią jūs nusprendėte mums duoti, bendraudami su mumis.

Kokius slapukus mes naudojame?

Slapukas yra mažas tekstinis failas (paprastai skaičiai ir raidės), kuris yra įkeliamas į galinius įrenginius (pvz., kompiuterį arba išmanųjį telefoną), kai jūs (ar kas nors kitas) pasiekiate svetainę naudodami šį įrenginį. Po to kiekvieno vėlesnio apsilankymo metu slapukai siunčiami atgal į kilmės svetainę, ir jie yra naudingi, nes leidžia tinklalapiui atpažinti naudotojo įrenginį ir saugoti tam tikrą informaciją apie jūsų pageidavimus arba ankstesnius veiksmus.

Kai kurie slapukai reikalingi vien tam, kad būtų galima atlikti perdavimą per elektroninių ryšių tinklą – o kiti gali būti reikalingi teikiant paslaugą internetu, tokiu atveju jie turi būti naudojami.

Kiti slapukai gali būti reikalingi, siekiant jūsų naršymą mūsų tinklalapyje padaryti patogesnį. Tokiu atveju mes paprašysime jūsų sutikimo juos naudoti.

Mes naudojame šiuos slapukus:

Tipas

Paskirtis

Slapuko pavadinimas

Paskirtis

Funkcinis

„Facebook“ slapukai naudojami svetainės patogumui pagerinti.

sb reg_fb_gate fr
datr

.facebook.com

Analytics

Jie naudojami, siekiant suprasti, tobulinti ir ištirti naudotojus, kurie lankosi www.mcd.lt, ir jų poreikius, norint tobulinti mūsų svetainės naudotojų patirtį. Pavyzdžiui, mes galime naudoti slapukus, kad suprastume, kokius puslapius naudotojas naršė prieš patekdamas pas mus, naudodami kontaktinę formą. Mes nesidaliname informacija apie šią analizę su trečiosiomis šalimis.

_ga _gat _gid

.mcd.lt „Google Analytics”

Mes naudojame „Google Analytics“, norėdami įvertinti srautą mūsų svetainėje. „Google“ turi savo privatumo politiką, kurią galite peržiūrėti čia. Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ stebėjimo, apsilankykite „Google Analytics“ atsisakymo puslapyje.

Analitiniai

Šis sesijos slapukas nustatytas taip, kad leistų „Hotjar“ sužinoti, ar šis lankytojas yra įtrauktas į pavyzdį, kuris naudojamas generuoti heatmaps, kanalus, įrašus ir t.t.

_hjIncludedInSample

mcd.lt HotJar

Būtinas

Drupal sesija

has_js

Reklama

 

CM, CM14, cid, uid

.adform.net, track.adform.net

Reklama

 

IDE

.doubleclick.net

Kaip pakeisti slapukų nustatymus?

Jei norite sužinoti daugiau apie slapukus, įskaitant tai, kaip nustatyti, kokie slapukai buvo nustatyti ir kaip juos valdyti ir ištrinti, apsilankykite www.aboutcookies.org arba www.allaboutcookies.org.

Kita pasyvi informacija, kurią renkame

Be informacijos, kurią mums pateikiate, kai naudojatės mūsų tinklalapiu, kai jūs naršote mūsų svetainėje, iš jūsų yra pasyviai renkama kita informacija (jums aktyviai neteikiant tokios informacijos). Mes naudojame įvairias technologijas ir navigacijos duomenų rinkimo metodus rinkti tokią pasyvią informaciją dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, norėdami stebėti, kiek lankytojų pasiekia mūsų svetainę, jų apsilankymo datą ir laiką, jų buvimo trukmę ir puslapius, kuriuos jie peržiūri. Pasyvi informacija taip pat padeda mums nustatyti, kokias interneto naršykles naudoja mūsų lankytojai, ir adresą, iš kurio jie pasiekė mūsų svetainę, pavyzdžiui, jei jie prisijungia prie mūsų interneto svetainės, spustelėdami vieną iš mūsų reklaminių antraščių. Ši technologija neindentifikuoja jūsų asmeniškai.

Tokia pasyviai surinkta informacija gali būti naudojama ir derinama, siekiant pagerinti mūsų paslaugas svetainių lankytojams, tinkinti svetainę pagal jūsų pageidavimus, kaupti ir analizuoti mūsų lankytojų statistiką bei tendencijas ir jų naudojimą svetainėse, kurias naudoja mūsų ir mūsų susiję subjektai arba dukterinės įmonės. Kartu su mūsų susijusiais subjektais ir dukterinėmis įmonėmis mes naudosime šią informaciją ir dalinsimės ja su trečiosiomis šalimis, siekdami pagerinti savo svetainių turinį, funkcionalumą ir administravimą, geriau suprasti klientus ir rinkas bei tobulinti savo produktus ir paslaugas.

Mes garantuojame, kad, išskyrus atvejus, kai jūs sutinkate, tokia pasyvi informacija nebus sujungta su asmeniškai identifikuojama informacija, surinkta kitur mūsų svetainėje arba atitinkamose svetainėse, kurias tvarko mūsų susiję subjektai arba dukterinės įmonės.

Galime naudoti surinktą informaciją žemiau nurodytais būdais:

 • vykdyti jūsų užklausas, įvykdyti užsakymus ir apdoroti mokėjimus už mūsų produktus ir paslaugas;
 • teikti jums internetines paslaugas, įskaitant mūsų svetaines arba mobiliąsias programas;
 • ir papasakoti apie mūsų verslo partnerių produktus ir paslaugas (jei duosite mums leidimą tai daryti);
 • susisiekti su jumis dėl jūsų užsakymų, pirkinių ar paskyrų iš mūsų, dėl užklausų, klausimų ir komentarų;
 • pritaikyti jūsų patirtį mūsų restoranuose ir mūsų internetinėse paslaugose, valdyti savo verslą, taip pat kurti naujus produktus ir paslaugas, atlikti vartotojų tyrimus ir vertinti mūsų pardavimų, rinkodaros ir reklamos efektyvumą;
 • siųsti jums el. laiškus arba tekstinius pranešimus apie mūsų produktus ir paslaugas, konkursus, pasiūlymus, akcijas arba specialius renginius, kurie, mūsų nuomone, jus gali dominti;
 • siųsti jums el. laiškus arba tekstinius pranešimus apie mūsų verslo partnerių produktus ir paslaugas;
 • tvarkyti ir tobulinti savo produktus, pasiūlymus, akcijas ir internetines paslaugas bei kitas technologijas;
 • apsaugoti, nustatyti ir užkirsti kelią sukčiavimui ir kitiems nusikaltimams, pretenzijoms ir kitiems įsipareigojimams; 
 • ir teikti jums internetines paslaugas (įskaitant mobiliąsias programas);
 • ir laikytis taikytinos teisės.

 

Mes galime naudoti informaciją, kurią renkame apie jus kitais būdais, apie kuriuos mes jums pranešime, kai ją rinksime arba kuriai prašysime jūsų sutikimo.

Mes neparduodame jūsų asmeninės informacijos ir dalijame jūsų informaciją tik taip, kaip nurodyta šiame privatumo patvirtinime.

Mes galime dalytis jūsų informacija „McDonald’s“ šeimoje ir Grupėje. „McDonald’s“ šeimai priklauso „McDonald’s Corporation“, mūsų filialai, mūsų dukterinės įmonės ir mūsų franšizės gavėjai. Grupė apima UAB ,,Premier Restaurants“, jos filialus ir dukterines įmones.

„McDonald’s“ šeimos nariai ir Grupė, kurie gauna šią informaciją iš mūsų, neturi teisės naudoti arba dalytis informacija, išskyrus tai, kas nustatyta šiame privatumo patvirtinime.

Mes galime dalytis jūsų informacija su pardavėjais, kurie mums teikia paslaugas, tokias kaip užsakymų vykdymas, duomenų apdorojimo ir kitų informacinių technologijų paslaugų valdymas, reklaminių akcijų, konkursų, prizų ir loterijos tvarkymas, tyrimų atlikimas ir analizė bei individualių

„McDonald’s“ lankytojų patirties individualizavimas. Mes neleidžiame šiems pardavėjams naudotis šia informacija arba dalytis ja su kitais tikslais, išskyrus teikti paslaugas mūsų vardu.

Dėl strateginių ar kitų verslo priežasčių mes galime nuspręsti parduoti ar perleisti visą ar dalį mūsų verslo. Pardavimo ar perdavimo metu mes galime perduoti surinktą ir saugomą informaciją, įskaitant informaciją apie lankytojus, visiems, kurie dalyvauja parduodant ar perleidžiant.

Gali būti, kad mes galėsime dalytis informacija, kai ji tiesiogiai jūsų neidentifikuoja. Pvz., galime dalytis anoniminiais, apibendrintais statistiniais duomenimis apie jūsų naudojimąsi mūsų internetinėmis paslaugomis. Arba galime sujungti informaciją apie jus su kitais lankytojais ir dalytis informacija tokiu būdu, kuris nesusietų jos su konkrečiu klientu.

Mes turime teisę naudoti arba dalytis informacija, kuri reikalinga, kad galėtume laikytis bet kokio įstatymo, teisės akto ar teisinio prašymo, siekiant apsaugoti savo internetines paslaugas ir restoranų technologijas, pareikšti arba ginti teisinius ieškinius ir reikalavimus, kad būtų apsaugotos mūsų organizacijos teisės, interesai, saugumas, mūsų darbuotojai ar franšizės gavėjai ar visuomenės nariai, arba dėl sukčiavimo ar kito nusikaltimo tyrimo ar mūsų politikos pažeidimų.

Mes suprantame, kaip svarbu saugoti jūsų privatumą, kai naudojate mūsų internetines paslaugas. Mes ypač siekiame apsaugoti vaikų, kurie lankosi arba naudojasi mūsų internetinėmis paslaugomis, privatumą. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes saugome vaikų privatumą, rasite toliau.

Mes raginame tėvus nuolat stebėti ir prižiūrėti savo vaikų veiklą internete. Jei turite klausimų apie mūsų vaikų privatumo praktiką, kreipkitės į mus, naudodami žemiau pateiktą kontaktinę informaciją.

Rinkodaros pranešimai

Jei jūs sutinkate gauti reklaminius pranešimus, vėliau galite atsisakyti jų, laikydamiesi atsisakymo instrukcijų pateiktų rinkodaros informacijoje. Bendrai taip pat galite rasti savo bendravimo nuostatas su instrukcijomis, kaip atsisakyti profilio interneto paslaugų, kurias naudojate. Jūs taip pat turite galimybę pakeisti savo pranešimų pasirinkimus naudodami savo įrenginio nustatymus. Taip pat galite atsisakyti susisiekę su mumis adresu, telefono numeriu arba elektroninio pašto adresu žemiau. Jei atsisakysite gauti mūsų reklaminius pranešimus, mes vis tiek galėsime siųsti jums pranešimus apie jūsų sandorius, visas pas mus esančias jūsų paskyras ir visus įvestus konkursus, prizus, akcijas ar loterijas. Atsisakius vienos bendravimo formos, tai nereiškia, kad pasirinkote kitokias formas. Pvz., jei atsisakysite gauti reklaminius el. laiškus, vis tiek galite gauti reklaminius tekstinius pranešimus, jei pasirinksite juos priimti. Atkreipkite dėmesį, kad jei gaunate pranešimus iš „McDonald’s“ franšizės, tada turėsite jų atsisakyti tiesiogiai pagal toliau pateiktą informaciją.

Mes nesidaliname asmenine informacija su trečiosiomis šalimis jų tiesioginės rinkodaros tikslais, nebent jūs suteikiate mums leidimą tai daryti. Kai mes jums pranešime ir jūs sutinkate, mes dalysimės jūsų asmenine informacija, kaip jūs nurodysite. Atkreipkite dėmesį, kad jei jūs gaunate pranešimus iš „McDonald’s“ franšizės, tada turėsite atsisakyti jų tiesiogiai.

Mes saugome jūsų informaciją apie tai, kiek laiko reikia šiam privatumo patvirtinimui išdėstytiems tikslams pasiekti ir laikytis mūsų įrašų saugojimo politikos (nebent įstatymas reikalauja ilgesnio laikotarpio).

Jūs, kaip fizinis asmuo, turite teisę naudoti, ištaisyti, perduoti, apriboti, ištrinti bet kokią asmeninę informaciją arba prieštarauti jūsų surinktos asmeninės informacijos tvarkymui ir turite teisę atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis. Jei norite gauti daugiau informacijos apie šias teises, susisiekite su mumis, naudodamiesi žemiau pateikta kontaktine informacija.

Mes ir mūsų tiekėjai, kurie teikia mums paslaugas, gali naudoti slapukus, žiniatinklio švyturius ir kitas panašias technologijas mūsų internetinėse paslaugose ir kitose su mūsų verslu susijusiose srityse, pvz., internetinėje reklamoje, rinkti informaciją ir teikti jums paslaugas ar produktus, kurių prašėte.

Slapukai ir kitos technologijos

Slapukas yra mažas tekstinis failas, kuris yra įkeliamas į interneto vartotojo naršyklę ar įrenginį ir naudojamas norint prisiminti ir (arba) gauti informacijos apie naudotoją.

Interneto švyturys – tai nedidelis objektas ar vaizdas, įterptas į tinklalapį, programą ar elektroninį paštą ir naudojamas veiklos stebėjimui. Kartais jie taip pat vadinami pikseliais ir žymėmis.

Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 • Naudojantis mūsų internetinėmis paslaugomis, jums gali būti priskirtas slapukas.
 • Mes siūlome tam tikras funkcijas, kurios yra galimos tik naudojant slapukus ir kitas panašias technologijas.
 • Mes galime naudoti sesijos (visą jūsų apsilankymo laiką) ir nuolatinius (tam tikrą laiką) slapukus ir kitas stebėjimo technologijas.
 • Mūsų internetinės paslaugos ir kitos sritys, susijusios su mūsų verslu, gali turėti žiniatinklio švyturius.
 • Mes galime naudoti slapukus, žiniatinklio švyturius ir kitas panašias technologijas, norėdami rinkti informaciją šiame privatumo patvirtinime nurodytais tikslais. Mes taip pat galime sujungti šia technologija surinktą informaciją su informacija, kurią surinkome apie jus kitomis priemonėmis, aprašytomis šiame privatumo patvirtinime.

Mes galime naudoti šias technologijas:

 • unikaliai identifikuoti jus ar jūsų prietaisą;
 • leisti jums naudotis mūsų internetinėmis paslaugomis, kur be jų mūsų internetinės paslaugos gali neveikti tinkamai;
 • pridėti papildomų saugumo sistemų;
 • statistikos tikslais, siekiant įvertinti mūsų svetainių ir mobiliųjų programų naudojimą;
 • tobulinti mūsų produktus ir paslaugas;
 • padėti mums stebėti mūsų internetinių paslaugų našumą (pvz., srautą, klaidas, puslapio įkėlimo laiką, populiarius skyrius ir t.t.);
 • jūsų patogumui prisiminti jus, kai naudojatės mūsų interneto paslaugomis, padėti pritaikyti savo patirtį;
 • platinti tikslinę reklamą;
 • ir kitais tikslais, aprašytais šio privatumo patvirtinimo skiltyje, pavadintame „Kaip mes naudojame surinktą informaciją“.

Pavyzdžiui, mes galime naudoti tam tikras technologijas, norėdami nustatyti, ar atidarėte elektroninį laišką, ar spustelėjote nuorodą, esančią elektroniniame laiške, kai naudojate puslapius ir turinį mūsų mobiliose programose, ar spustelėjote „McDonald’s“ internetinę reklamą.

Tiek mes, tiek kiti (pvz., mūsų reklamos tinklai) gali naudoti šias technologijas, norėdami rinkti informaciją apie jūsų internetinę veiklą, laikui bėgant, per trečiųjų šalių svetaines ir įrenginius bei naudotis mūsų internetinėmis paslaugomis, kad galėtume toliau suasmeninti jūsų patirtį su mumis.

Naudokite naršyklės parinktis, jei nenorite gauti slapukų arba norite, kad naršyklė praneštų jums, kai gaunate slapuką. Spustelėkite naršyklės žinyno skyrių, kad sužinotumėte, kaip pakeisti slapukų nuostatas. Jei išjungsite visus slapukus, galbūt negalėsite pasinaudoti visomis svetainės funkcijomis.

Nesekti veiklos

Kai kuriose naujesnėse žiniatinklio naršyklėse gali būti parinktis „Nesekti“, kuri perduoda antraštę „Nesekti“ į jūsų apsilankytas svetaines, nurodant, kad nenorite, kad jūsų veikla būtų atsekta. „McDonald’s“ šiuo metu nesiima veiksmų, kad atsakytų į „Nesekti“ signalus, nes dar nėra sukurtas vieningas technologinis standartas. Mes ir toliau peržiūrime naujas technologijas ir galime įdiegti standartą, kai jis bus sukurtas.

Jei mūsų internetinėse paslaugose yra vaizdo įrašas, galime nustatyti ir stebėti jūsų žiūrimus vaizdo įrašus. Jūs sutinkate, kad mes stebėsime jūsų vaizdo įrašų peržiūrą per internetines paslaugas ar trečiųjų šalių socialinę žiniasklaidą iki dvejų metų arba pagal galiojančius įstatymus, arba tol, kol sutikimas bus atšauktas.

Daugiau informacijos apie tai, kaip slapukai ir technologijos naudojamos šalyje, kurioje jūs esate klientas, galite rasti konkrečių šalių prieduose.

Tikslinė reklama

Kai naudojate mūsų internetines paslaugas, mes (ir mūsų tiekėjai, kurie teikia mums paslaugas) gali rinkti informaciją apie jūsų veiklą, kad galėtų pateikti jums reklamą, pritaikytą jūsų interesams.

Kadangi dalyvaujame reklamos (skelbimų) tinkluose, gali būti rodomi tam tikri skelbimai kitose svetainėse. Reklamos tinklai leidžia mums nukreipti informaciją, kurią mes siunčiame pagal jūsų interesus, kitą susijusią informaciją ir konteksto priemones. Laikui bėgant šie skelbimų tinklai stebi jūsų veiklą internete, rinkdami informaciją naudodami slapukus, žiniatinklio švyturius ir žiniatinklio serverio žurnalus. Reklamos tinklai naudoja šią informaciją, norėdami rodyti jums skelbimus, kurie jums gali būti ypač įdomūs. Reklamos tinklai, kuriuose dalyvaujame, gali rinkti informaciją apie jūsų apsilankymus svetainėse, kurios taip pat dalyvauja atitinkamame skelbimų tinkle, pvz., puslapius ar skelbimus, kuriuos galite peržiūrėti, ir kaip naudojate svetaines. Mes naudojame šią informaciją tiek savo internetinėse paslaugose, tiek trečiųjų šalių tinklalapiuose, dalyvaujančiuose reklamos tinkluose, kad galėtume pateikti jums pritaikytą reklamą ir kuri padėtų mums įvertinti, koks yra mūsų rinkodaros veiksmingumas.

Tikslinės reklamos galite atsisakyti apsilankę www.aboutads.info/choices arba www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp. Jei nuspręsite atsisakyti, ir toliau gausite skelbimus, bet jie nebus pritaikyti jūsų interesams.

Mūsų internetinės paslaugos gali pasiūlyti nuorodas į svetaines, kurios valdomos ne mūsų, o trečiųjų šalių. Jei apsilankysite vienoje iš šių susietų svetainių, turėtumėte perskaityti svetainės privatumo politiką, nuostatas ir sąlygas bei kitas jų taisykles. Mes neprisiimame atsakomybės už trečiųjų šalių politiką ir praktiką. Bet kokia informacija, kurią pateikiate šioms organizacijoms, yra nagrinėjama pagal jų privatumo politiką, sąlygas ir kitas politikos sritis.

Mes taip pat galime turėti kitų programų, įrankių, valdiklių ir papildinių teikėjų mūsų internetinėse paslaugose, pvz., „Facebook“, „Patinka“ mygtukus, kurie taip pat gali naudoti automatinius metodus, norėdami surinkti informaciją apie tai, kaip jūs naudojate šias funkcijas. Šios organizacijos gali naudoti jūsų informaciją pagal savo politiką.

Mes esame įsipareigoję imtis tinkamų priemonių, kad jūsų asmeninė informacija būtų saugi. Mūsų techninės, administracinės ir fizinės procedūros yra skirtos apsaugoti asmeninę informaciją nuo atsitiktinio neteisėto ar neteisėto praradimo, prieigos, atskleidimo, naudojimo, keitimo ar sunaikinimo. Nors mes stengiamės apsaugoti savo informacines sistemas, negalime garantuoti 100 proc. saugios svetainės, mobiliosios programos, kompiuterinės sistemos ar informacijos perdavimo internetu ar kitais viešaisiais tinklais.

Mes saugome jūsų informaciją tiek, kiek laiko reikia šiame privatumo patvirtinime išdėstytiems tikslams pasiekti ir laikytis mūsų apskaitos politikos (nebent įstatymas reikalautų ilgesnio laikotarpio). Mūsų įrašų politika atspindi galiojančius įstatymus. Mes saugosime ir naudosime jūsų informaciją tiek, kiek reikės įvykdyti mūsų teisiniams įsipareigojimams (pvz., jei mes turime išlaikyti jūsų informaciją pagal galiojančius mokesčių / pajamų įstatymus), spręsti ginčus, vykdyti mūsų susitarimus ir kitaip, kaip aprašyta šiame pareiškime.

„McDonald’s“ yra pasaulinė organizacija, turinti tarptautinius procesus, valdymo struktūras ir technines sistemas. Tokiu būdu mes galime dalytis informacija apie jus „McDonald’s“ šeimoje ir Grupėje ir perduoti ją į pasaulio šalis, kuriose vykdome verslą, taip pat ir už EEE ribų. Šis perdavimas bus susijęs su naudojimo būdais, nurodytais šiame privatumo patvirtinime, ir pagal galiojančius įstatymus.

„McDonald’s Corporation“ dalyvavimas ES-JAV ir Šveicarijos-JAV Privatumo skydo sistemoje

„McDonald’s Corporation“ dalyvauja ES-JAV ir Šveicarijos-JAV prekybos departamento administruojamoje Privatumo skydo sistemoje („Privatumo skydas“), asmens duomenų rinkimo, naudojimo iš Europos Sąjungos valstybių narių ir Šveicarijos ir išsaugojimo klausimais. „McDonald’s Corporation“ dalyvavimas ,,Privatumo skyde“ numato, kad „McDonald’s“ įstaigas gali tikrinti Federalinė prekybos komisija. Visą ,,Privatumo skydo“ dalyvių sąrašą, įskaitant „McDonald’s Corporation“, galite peržiūrėti adresu https://www.privacyshield.gov/list.

Kaip ,,Privatumo skydo“ dalyvis, „McDonald’s Corporation“ yra įsipareigojęs ir patvirtinęs, kad laikosi ,,Privatumo skydo“ principų dėl visos asmeninės informacijos, gautos iš Europos Sąjungos, tvarkymo ,,Privatumo skydo“ tikslais. Prašome susipažinti:

• „McDonald’s Corporation“ gali dalytis asmenine informacija, kuriai taikomi ,,Privatumo skydo“ principai, su pardavėjais, kurie mums teikia paslaugas, kaip aprašyta 3 skyriuje. „McDonald’s Corporation“ gali būti traukiama atsakomybėn pagal ,,Privatumo skydo“ reikalavimus, jei šie pardavėjai apdoroja tokią asmeninę informaciją nesilaikydami ,,Privatumo skydo“, o „McDonald’s Corporation“ yra atsakingas už žalą sukėlusį įvykį.

• „McDonald’s Corporation“ gali atskleisti asmeninę informaciją, gautą remiantis ,,Privatumo skydu“, atsakydama į teisėtus valdžios institucijų prašymus, įskaitant nacionalinio saugumo arba teisės aktų vykdymo reikalavimus.

• turite teisę prašyti prieigos prie asmeninės informacijos, kurią „McDonald’s Corporation“ gavo pagal ,,Privatumo skydą“, ir pasinaudoti galimybe apriboti tokios informacijos „McDonald’s Corporation“ naudojimą ir atskleidimą. Norėdami pasinaudoti savo teise ir galimybėmis, kreipkitės į mus adresu, telefono numeriu arba el. pašto adresu, nurodytais žemiau.

Mūsų privatumo politika pateikiama šiame Privatumo pareiškime. Mes raginame jus bet kada kreiptis į mus su klausimais, rūpesčiais ar skundais dėl mūsų privatumo praktikos ir dalyvavimo ,,Privatumo skyde“; naudokite toliau nurodytą adresą, telefono numerį arba el. pašto adresą. Taip pat galite pateikti skundą savo vietos duomenų apsaugos institucijai ir mes su jais bendradarbiausime, siekiant išspręsti jūsų problemą.

Jei esate ES asmuo ir mes negalime išspręsti jūsų problemos dėl jūsų asmeninės informacijos, kurią „McDonald’s Corporation“ gavo pagal ,,Privatumo skydą“, jūs turite teisę nemokamai perduoti klausimą JAMS [hipersaitas į https://www.jamsadr.com/ ], nepriklausomai ginčų sprendimo tarnybai, įsikūrusiai Jungtinėse Amerikos Valstijose. Siekiant išspręsti problemas, spauskite [hipersaitas į https://www.jamsadr.com/file-an-eu-us-privacy-shield-or-safe-harbor-claim]. Jei JAMS negali išspręsti jūsų problemos, tam tikromis sąlygomis galite turėti teisę kreiptis į arbitražą. Norėdami daugiau sužinoti apie šią galimybę, spauskite [hipersaitas į https://www.privacyshield.gov/article?id=How-to- Submit-a-Complaint].

Atkreipkite dėmesį, kad pirmiau minėtos procedūros taikomos tik sprendžiant ginčus dėl asmeninės informacijos, kurią „McDonald’s Corporation“ gavo pagal ,,Privatumo skydą“. Visi kiti ginčai, kurie gali kilti su „McDonald’s Corporation“ ar kitais „McDonald’s Corporation“ šeimos nariais, sprendžiami pagal atskiras taisykles, taikomas bet kurioms svetainėms, programoms mobiliosioms programoms, el. pašto informaciniams biuleteniams, el. pašto prenumeratai arba kitoms skaitmeninėms priemonėms, priklausančioms arba kontroliuojamoms „McDonald’s Corporation“ šeimos narių.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie ,,Privatumo skydo“ programą ir peržiūrėti „McDonald’s Corporation“ sertifikatą, apsilankykite ,,Privatumo skydo“ svetainėje [hipersaitas į https://www.priva- cyshield.gov/welcome].

Dėl „McDonald’s“ privatumo praktikos bet kada metu galite kreiptis į mus.

Duntes iela 6, Rīga, LV-1013 (371) 67242319 [email protected]

Lietuva [išskleidžiama]

Konkreti šalies informacija

Paskutinis atnaujinimas: Įsigalioja 2018 m. gegužės 25 d. arba vėliau

Duomenų valdytojas

UAB ,,Premier Restaurants“ yra jūsų asmeninės informacijos duomenų valdytojas.

Jūsų asmeninės informacijos tvarkymo teisinis pagrindas

Jūsų asmeninė informacija tvarkoma remiantis (i) jūsų sutikimu (GDPR 6 (1) (a) str.), ii) būtina vykdant sutartį, sudarytą su jumis (GDPR 6(1)(b) str.) ir iii) remiantis mūsų teisėtais interesais (GDPR 6 (1) (f) str.).

Vaikų privatumo pranešimas

Savo tinklalapiuose siūlome įvairias pramogas, tokias kaip žaidimai ar spalvinimo knygelės, kuriose vaikams nereikia pateikti jokių asmeninių duomenų. Jaunesni nei 16 metų vaikai gali įrašyti asmens duomenis ribotu mastu ir tik įstatymų leidžiamoje sistemoje arba su tėvų sutikimu. Atsižvelgiant į pirmiau minėtas sąlygas, mes registruojame vaiko el. pašto adresą, kad jis galėtų dalyvauti loterijoje.

Dalyvaujant veikloje internete, „McDonald’s“ nereikalaus, kad vaikai pateiktų daugiau asmens duomenų, nei reikalaujama dalyvauti atitinkamoje veikloje, ir yra leidžiama pagal įstatymą arba yra vieno iš tėvų sutikimas.

Surinkti vaikų asmens duomenys naudojami tik „McDonald’s“ ir bendrovės, teikiančios „McDonald’s“ technines arba kitas paslaugas, tiek, kiek minėtus veiksmus yra teisiškai leidžiama atlikti arba yra tėvų sutikimas. Šių įmonių teikiamos paslaugos apima mūsų svetainių tobulinimą, užklausų apdorojimą, loterijų vykdymą ir pan. Šie asmeniniai duomenys negali būti parduodami trečiosioms šalims.

Mes prašome tėvų nuolat stebėti ir prižiūrėti savo vaikų veiklą internete.

Jūsų asmeninės informacijos teisės

Dėl savo asmeninės informacijos teisių galite prašyti:

 • Jei jūsų asmeninė informacija tvarkoma su jūsų sutikimu, jūs galite bet kada atšaukti šį sutikimą; sutikimo atšaukimas neturi įtakos tvarkymo teisėtumui dėl sutikimo prieš jo atšaukimą;
 • Prašyti prieigos prie savo asmeninės informacijos ir gauti jos kopiją;
 • Gauti savo asmeninę informaciją struktūrizuotu, dažniausiai naudojamu ir mašininiu būdu nuskaitomu formatu ir prašyti perduoti ją tiesiogiai kitai bendrovei tais atvejais, kai pateikėte mums savo asmeninę informaciją, ir ji būtų tvarkoma remiantis jūsų išankstiniu sutikimu arba reikalaujama sutarties vykdymo tikslais;
 • Ištaisyti savo asmeninę informaciją, kai ji yra netiksli ar neišsami;
 • Dėl priežasčių, susijusių su jūsų konkrečia situacija, apdorojant jūsų asmeninę informaciją, pagrįstą mūsų teisėtais verslo interesais, įskaitant profilių sudarymą ir rinkodaros pranešimų siuntimą;
 • Ištrinti savo asmeninę informaciją, įskaitant bet kokias nuorodas į šią informaciją, kopijuoti ar imituoti tokią informaciją, kai tai leidžiama pagal galiojančius įstatymus; pavyzdžiui, kai jūsų informacija yra pasenusi, nėra būtina ar neteisėta arba kai norite atšaukti savo sutikimą dėl mūsų atliekamo tvarkymo, remiantis tokiu sutikimu, arba kai nesutinkate mūsų atliekamam tvarkymui;
 • Gauti tvarkymo apribojimą, kol apdorojame jūsų užklausą ar ginčijant jūsų asmeninės informacijos tikslumą, jūsų asmens duomenų tvarkymo teisėtumą ir mūsų teisėtus interesus tvarkyti šią informaciją arba jei jums reikalinga asmeninė informacija teismo proceso tikslais.

 

Be to, galite bet kada atšaukti savo sutikimą, anksčiau suteiktą tvarkyti jūsų asmens duomenis. Šiomis teisėmis galite naudotis nemokamai, išskyrus atvejus, kai prašymas yra nepagrįstas arba pernelyg didelis, pavyzdžiui, todėl, kad jis kartojasi.

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis, kreipkitės į mus mūsų pasaulio arba į vietos duomenų apsaugos tarnybą naudodami pateiktą kontaktinę informaciją. Kai kuriais atvejais mes galime atsisakyti veikti arba apribojimus nustatyti jūsų teisėms taip, kaip leidžiama pagal taikytiną teisę. Prieš „McDonald’s“ suteikiant jums bet kokią informaciją arba ištaisant bet kokius netikslumus, galime paprašyti jūsų patvirtinti savo tapatybę ir (arba) pateikti kitą išsamią informaciją, kad galėtume atsakyti į jūsų prašymą. Visais atvejais jūs turite teisę pateikti skundą duomenų apsaugos institucijai.

Tarptautinis duomenų perdavimas

Kaip Europos ekonominės erdvės gyventojai, mes galime perduoti jūsų asmeninę informaciją į šalis, kurios, kaip nustatė Europos Komisija, negali užtikrinti tinkamos apsaugos. Tokiais atvejais mes imamės priemonių (pvz., taikome standartines duomenų apsaugos sąlygas), kurių reikia norint užtikrinti, kad jūsų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. Jei turite klausimų apie naudojamas apsaugos priemones, kai perduodate savo asmeninę informaciją tarptautiniu mastu arba norite gauti standartinių sutarties sąlygų kopiją, kurią naudosime norėdami apsaugoti perduodamą asmeninę informaciją, kreipkitės į mus mūsų pasaulio arba vietos duomenų apsaugos tarnybą, naudodamiesi pateikiama kontaktinė informacija.

Aptarnavimo prie staliukų paslauga

,,McDonald‘s“ restoranuose Lietuvoje jums gali būti suteikta galimybė pasirinkti gauti savo užsakymą prie pasirinkto staliuko (Aptarnavimo prie staliukų paslauga). Todėl mūsų restorano komanda pateikia siųstuvą ir mes renkame informaciją apie tikslią siųstuvo vietą jūsų užsakymui įvykdyti. Jei turite klausimų dėl techninio atsiskaitymo, susijusio su užsakymų procesu, nedvejodami kreipkitės į mus [email protected].

Kaip susisiekti su UAB„PREMIER RESTAURANTS“

Jei turite UAB„PREMIER RESTAURANTS“ duomenų apsaugos klausimų, galite kreiptis į mus adresu:

Duntes iela 6, Rīga, LV-1013 (371) 67242319

[email protected]