Jūsų užsakymas pristatytas.

McDelivery™ yra čia

McDelivery™️

Pralinksmėk – turime tau puikių naujienų!

McDonald’s® susivienijo su Bolt Food ir Wolt, kad dabar visus mėgstamus McDonald’s® mėsainius ir užkandžius galėtume pristatyti tiesiai į tavo namus. 

Atsisiųsk Bolt Food programėlę jau šiandien!

Atsisiųsk „Wolt“ programėlę. Prenumeruok „Wolt+“ ir džiaukis 0 € pristatymo mokesčiu

Smalsu, ar gali savo mėgiamo McDonald’s® maisto užsisakyti į namus? Atsisiųsk Wolt ar Bolt Food programėlę, įvesk savo buvimo vietą ir patikrink, ar ji patenka į pristatymo zoną. Užsakymas bus pristatytas prie tavo namų durų vidutiniškai per 20 minučių. Nuo šiol McDonald’s® dar arčiau tavęs!

Sek mūsų feisbuko paskyrą, kad sužinotum visas naujienas apie McDelivery™.

Dažniausiai užduodami klausimai

McDelivery™ veikia per trečiųjų šalių programėles, kurios skaičiuoja atstumą nuo artimiausio McDonald’s® restorano. Pristatymo atstumas ribotas. Kaip patikrinti, ar esate teritorijoje, kurioje veikia McDelivery™ paslauga? Atsisiųskite Wolt ar Bolt Food programėlę, pridėkite savo adresą ir ieškokite McDonald’s®. Jei programėlėje, nerandate mūsų restorano, tai reiškia, kad šioje teritorijoje McDelivery™ paslauga neteikiama.

McDonald’s® tikslas – savo lankytojams tiekti aukščiausios kokybės maistą, todėl siekiame, kad užsakymas būtų pristatomas per 20 min. nuo jo pateikimo. Taip užtikriname, kad maistas bus dar šiltas ir aukštos kokybės. Orientuodamiesi į užsakymo įvykdymą per 20 min., nustatome kokiu spinduliu veikia McDelivery™ paslauga.

Siekiame, kad maistas, kurį tiekiame tiek savo restoranuose, tiek lankytojams, kurie renkasi McDelivery™ paslaugą, būtų aukščiausios kokybės. Todėl McDelivery™ meniu siūlome tik tuos produktus, kurių kokybė pristatymo metu nenukenčia ir atitinka mūsų lūkesčius.

Wolt ir Bolt Food priima mokėjimus tik banko kortelėmis. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Wolt ir Bolt Food klientų aptarnavimo skyrius.

Deja, specialių pasiūlymų iš McDonald’s® mobiliosios programėlės, naudojantis McDelivery™ paslauga, užsisakyti negalima. Taip yra todėl, jog pristatymai vykdomi per Wolt ir Bolt Food, o ne per McDonald’s® programėlę.