McDonald‘s® Lietuvoje jau 25 metus! Ar suskaičiuoji, kiek kartų pas mus lankeisi? O gal turi nuotraukų? Senų nuotraukų? Skaitmeninių nuotraukų? Nuotraukų su tėvais? Nuotraukų su draugais? Labai norėtume jas pamatyti ir pasidžiaugti šiais prisiminimais kartu su visais.

Prisidėk prie McDonald‘s® gimtadienio šventės – pasidalink savo nuotrauka socialiniuose tinkluose iš mūsų restorano ir kartu švęskime kiekvieną gerų akimirkų kupiną momentą! O kiekvieną nuotraukos autorių, kuris pasidalins vizualine medžiaga nuo 2021 m. gegužės 3 d. iki 2021 m. liepos 31 d.*, apdovanosime kuponu, kurį bus galima iškeisti į mėsainį su sūriu McDonald‘s® restoranuose.

Tapti šventės dalimi gali pasidalinant savo nuotrauka ar filmuota medžiaga, susijusia su mumis**, savo socialiniuose tinkluose Facebook arba Instagram. Viskas, ką reikia padaryti – nuotraukoje pažymėti McDonald‘s Facebook arba Instagram paskyrą.

  • Pasidalinta medžiaga turi būti vieša, kad galėtume ją matyti ir susisiekti su tavimi dėl prizo perdavimo.
  • Rekomenduojame dalintis tik ta vizualine medžiaga, kurioje būtum matomas tik tu, o jeigu joje vis dėlto yra ne vienas asmuo, įsitikink, kad kiti įamžinti asmenys sutinka, kad vizualinė medžiaga taptų vieša.

* McDonald‘s® turi išimtinę teisę sustabdyti, nutraukti arba atšaukti kampaniją.

** Vizualinėje medžiagoje turi matytis McDonald‘s® restorano interjeras arba eksterjeras. Vizualinė medžiaga turi būti įamžinta nuo 1996-05-31 iki 2021-01-01.