Mūsų misija ir vertybės

Mūsų misija

Gardžios ir malonios akimirkos kiekvienam!

Dirbdami iš visos širdies, mes puoselėjame bendruomeniškumą. Siekiame, kad mūsų svečiai galėtų mėgautis skaniu, kokybišku maistu moderniuose ir jaukiuose restoranuose jiems patogiu metu bei už prieinamą kainą. Mūsų prioritetai – greitas aptarnavimas, platus produktų pasirinkimas ir jų aukščiausia kokybė. Tai, ką siūlome savo svečiams, nėra vien maistas. Pasitelkdami gerą nuotaiką ir svetingumą, mes kuriame malonias akimirkas, kurias vertina ir myli mūsų lankytojai.

Mūsų vertybės

Mūsų prekės ženklas yra ir visada buvo pagrįstas pagrindinėmis vertybėmis, kurios apibrėžia, kas mes esame ir kaip valdome savo verslą bei savo restoranus.

Kiekvieną dieną tvirtai laikydamiesi savo vertybių priimame sprendimus ir taip užtikriname, kad McDonald‘s® būtų toks prekės ženklas, kuriuo gali pasitikėti tiek mūsų darbuotojai, tiek mūsų lankytojai.

McD_OurValues_Serve_RGB

Aptarnavimas

Lankytojai ir mūsų darbuotojai mums yra svarbiausi

McD_OurValues_Inclusion_RGB

Įtraukimas

Mūsų durys atviros visiems

McD_OurValues_Community_RGB

Bendruomenė

Esame draugiški kaimynai

McD_OurValues_Integrity_RGB

Skaidrumas

Savo pareigas atliekame sąžiningai

McD_OurValues_Family_RGB

Šeima

Mes augame ir tobulėjame kartu

Mūsų strategija

Atnaujintoje McDonald‘s® strategijoje pagrindinis dėmesys skiriamas restoranų valdymui ir darbuotojų skatinimui.

Mūsų pagrindinis siekis – patenkinti lankytojų poreikius, pasitelkiant savo stipriąsias savybes. Norime, kad visi mūsų darbuotojai jaustųsi esantys McDonald‘s® bendruomenės dalis, todėl nuolat tobuliname darbuotojų įgūdžius. Užtikriname saugią, pagarbią ir įtraukiančią darbo aplinką, suteikiame kokybiškas darbo vietas bei atsiveriančias galimybes.