Žmonės mėgsta McDonald’s® dėl patogios galimybės maistą išsinešti. Tačiau skaniai pavalgius svarbu turėti, kur tinkamai išmesti pakuotę. Deja, tai ne visada yra taip paprasta.

Esame socialiai atsakinga įmonė, įsipareigojame rūpintis atliekomis. Todėl imamės veiksmų ir dovanojame Vilniaus parkams rūšiavimui skirtas šiukšliadėžes, kurių dėka tinkamai išmesti atliekas dar paprasčiau.

Tačiau švaresnei miesto aplinkai sukurti reikia visų mūsų pastangų. Tad atsakingo elgesio prašome ir iš savo lankytojų. Nusprendę išsinešti, nepamirškite išmesti – maisto likučių ir pakuočių nepalikite miesto gatvėse. Atliekas meskite į tam skirtas šiukšliadėžes. Visi turime imtis veiksmų ir rūpintis miesto švara kartu.

McDonald’s® švaros palaikymo iniciatyva

Tiekiame modernias ir patogias šiukšliadėžes Vilniaus, Rygos ir Parnu miestų parkams. 2023 m. Vilniaus Vingio parke įrengėme 40 rūšiavimui skirtų šiukšliadėžių. Šiais metais tęsiame šią akciją ir siekiame įrengti dar 20. Tokiu būdu ne tik skatiname žmones išmesti išsinešimui skirtas maisto pakuotes bei kitas šiukšles, bet ir suteikiame galimybę tą padaryti lengviau.