Restoranų tinklas „McDonald’s“ įspėja apie sukčius – socialiniuose tinkluose plinta melagingi pasiūlymai

Greito aptarnavimo restoranų tinklas „McDonald’s“ įspėja savo klientus nepakliūti į sukčių pinkles internete. Tinklas fiksuoja atvejus, kai apsimesdami „McDonald’s“ atstovais Lietuvoje sukčiai internetu siūlo didelių nuolaidų patiekalams ar net dovanų. Melagingais pasiūlymais nusikaltėliai mėgina apgauti klientus ir pasisavinti jų duomenis.

Pastarosiomis savaitėmis ypač pagausėjo bandymų sukčiauti, kai susikūrus netikras paskyras socialiniuose tinkluose, daugiausia „Instagram“ ir „Facebook“, bandoma apsimesti „McDonald’s“ ir siūloma įsigyti didelius patiekalų kompleksus už labai mažą kainą. Vartotojams nurodoma iš anksto atlikti mokėjimą ir pateikti asmeninius duomenis. Tokiu būdu sukčiai išvilioja žmonių pinigus ir pasisavina duomenis, o joks maistas nėra pristatomas.

Todėl „McDonald’s“ primena savo klientams, kad patiekalų galima užsisakyti tik trimis būdais:

  • restoranuose,
  • per oficialią „McDonald’s“ mobiliąją programėlę,
  • per oficialius „McDonald’s“ maisto pristatymo partnerius „Wolt“ ir „Bolt“.
Visos akcijos ir specialūs pasiūlymai, kuriuos pateikia „McDonald’s“, skelbiami tik oficialioje „McDonald’s“ interneto svetainėje Lietuvoje www.mcd.lt.
Spausdami ant bet kokių reklamų internete, pirmiausia įdėmiai patikrinkite atsidariusios svetainės adresą ir kitas nuorodas.
Jeigu pastebėjote, kad patekote į sukčių pinkles, turėtumėte kreiptis į policiją.
Apie pastebėtus bandymus sukčiauti mūsų bendrovė yra pranešusi policijai ir pateikusi prašymus blokuoti apgaulingą turinį socialinėse platformose, tačiau problema kol kas išlieka.