Mūsų maistas

Viskas, ką turite žinoti apie mūsų maistą

Kokybė

Didžiuojamės galėdami tai pasakyti – priimdami kiekvieną sprendimą galvojame apie jus. Be jūsų nebūtų ir mūsų. Todėl stengiamės, kad McDonald’s® būtų toks, kokio norite jūs. Toks, kuris nuolat tobulina kokybiško maisto ruošimo metodus ir parenka vis geresnius produktus. Toks, kuris supranta, kad jūsų ir jūsų šeimos gerovė – tai mūsų gerovė. Kaip tik todėl mūsų maisto filosofijos pagrindas yra paprastumas – The Simpler The Better™.

100% JAUTIENA

Mūsų jautienos paplotėliai gaminami iš 100 proc. jautienos, tiekiamos iš Europos ūkių. Mūsų tiekėjų tinklas atitinka griežčiausius gyvūnų gerovės, saugos ir kokybės reikalavimus. Naudojame tik aukščiausios kokybės jautienos pjausnius be kaulų iš skerdienos šonų, priekinio ketvirčio ir užpakalinės dalies.

100% VIŠTŲ KRŪTINĖLIŲ MĖSA IR NE NARVUOSE LAIKOMŲ VIŠTŲ KIAUŠINIAI

Visada naudojame tik vištų krūtinėles – tiek mėsainiams, tiek vištienos kepsneliams Chicken McNuggets™. Kodėl tai svarbu? Vienas pagrindinių mūsų prioritetų – puikaus skonio produktai iš kokybiškų medžiagų.

Savo produkcijoje kiaušinius naudojame kaip atskirų produktų sudėtinę dalį ir kaip ingredientą pusryčių sumuštiniuose. Didžiuojamės, kad naudojame tik vištų, kurios nėra auginamos ir laikomos narvuose, kiaušinius, tokiu būdu užtikrindami gyvūnų gerovės standartus.

POMIDORAI

Pomidorai auginami laikantis aukščiausių ūkininkystės standartų – nuo sėklų atrankos iki vaisiaus priežiūros. Todėl mūsų pomidorai sultingi, aukščiausios kokybės ir užauginti sveikai bei tvariai.

SALOTOS IR ŠVIEŽI SVOGŪNAI

Gardiems mėsainiams visuose McDonald’s® restoranuose naudojame tik švelnaus skonio traškiąsias salotas bei aukščiausios kokybės svogūnus.

KAVA

Mūsų kava gaminama iš aukščiausios kokybės kavos pupelių mišinio, kurį tiekia ekologiškai ir tvariai dirbantys „Rainforest Alliance Certified™“ ūkiai.